TRESemmé

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce TRESemmé

Objevte vlasovou kosmetiku TRESemmé, kterou používají světově proslulí kadeřníci v New Yorku, Londýně i Miláně na nejznámějších tvářích světa modelingu! Tato značka hlásá: „Každá žena si zaslouží vypadat skvěle, jako by právě vyšla ze salonu.“

TRESemmé: profesionální vlasová kosmetika na doma

TRESemmé je značka vlasové kosmetiky zastřešená společností Unilever. Přináší produkty pro ženy i muže s profesionálním efektem a za překvapivě nízké ceny. Původ značky lze zmapovat v amerických kadeřnických salonech okolo poloviny 20. století. Dnes vyrábí šampony, kondicionéry, vlasové spreje, gely, suché šampony, pěny a další produkty, určené pro každý typ vlasů i styl. Kolekce TRESemmé obsahují řešení pro zvlhčení, předejití lámavosti, zvládnutí krepatění, objem a opravu poškozených vlasů. Zároveň usnadňují tvorbu účesů, které vydrží.

Průlomové řady TRESemmé Biotin + Repair 7 a Keratin Smooth

Díky regenerační řadě TRESemmé Biotin + Repair 7 můžete dát sbohem suchým a zničeným vlasům. Tato kosmetika viditelně napravuje až 7 druhů poškození vlasů – způsobených barvením, žehlením, česáním, zaplétáním, fénováním, kulmováním či odbarvováním. Složení s Biotin & Pro-Bond komplexem obsahuje patentovanou směs molekul, které pronikají přímo do vlasových vláken tak, aby obnovily jejich poškozené vazby. Pokud se vám vlasy hodně cuchají, po umytí nejdou rozčesat a po uschnutí nehodlají držet požadovaný tvar, problém může být v úbytku keratinu. Vlasová kosmetika ze setu TRESemmé Keratin Smooth (šampon a kondicionér) vašim vlasům chybějící keratin dodá a vás bude opět těšit dokonalý účes.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest