s.Oliver

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce s.Oliver

S.Oliver, značka s nezapomenutelným jménem Olivera Twista, přináší módní scéně každoročně vzrušení i obohacení. Označení „Sir“ je poctou londýnskému módnímu duchu, který jí dodává mezinárodní šmrnc.

s.Oliver: Módní impérium původem z Německa

Uznávaná lifestylová značka s.Oliver vznikla v roce 1969 v německém Rottendorfu. Nabízí širokou škálu oblečení a doplňků pro muže, ženy a děti. Je známá svým moderním a stylovým designem, který se inspiruje aktuálními módními trendy. Společnost s.Oliver cílí na tvorbu kvalitních produktů, které jsou zároveň dostupné pro širokou skupinu zákazníků. Díky svému úspěchu se značka rozrostla do celosvětového módního impéria s mnoha prodejnami. Pořád udržuje svou popularitu a inovuje nabídku, aby splňovala potřeby a přání módních nadšenců po celém světě.

Objevte vonné kouzlo značky s.Oliver

Základem vonného sortimentu značky jsou toaletní vody s.Oliver For Her a s.Oliver For Him. První je květinová, s dominantní růží, a druhá aromaticko-fougerová, s erotizující vůní pižma. Obě vonné kompozice úžasně doladí pár a umožní mu jak lépe vyniknout ve společnosti, tak si více užít soukromých chvilek. Žádaná je rovněž parfémovaná voda pro ženy s.Oliver Selection, v jejímž srdci září jasmín, zimolez a pivoňka. Ve vonném mixu nechybí ani oblíbené citrusy, pižmo či cedrové dřevo. Stejně jako další vonná díla s.Oliver, i ona má bílé balení, navozující pocit čistoty a elegance. Minimalistickým designem a svěží vonnou skladbou přitahuje toaletní voda pro muže s.Oliver Pure Sense – s levandulí, dřevem hinoki a bobulemi jalovce ve střední vrstvě. K mnohým parfémům s.Oliver se vyrábějí také deodoranty, které umocňují jejich účinek, ale především potlačují pach z potu v místech, na něž toaletní či parfémované vody nepatří.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest