Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti

La Mer

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce La Mer

Základním tajemstvím úspěchu kosmetiky La Mer je několikaměsíční fermentační proces, který využívá světelnou a zvukovou energii ke zvýšení aktivity mořských řas, vitamínů, minerálů a dalších přírodních surovin. Tímto se docílí mnohem silnějšího účinku než pouhým součtem jednotlivých složek.

La Mer: Kosmetické rozmazlování i péče o světová moře

Zakladatel kosmetické značky La Mer, německý letecký vědec Dr. Max Huber, utrpěl po explozi při běžném chemickém experimentu těžkými popáleninami tváře. Protože se nedovolal pomoci, začal o ni usilovat sám. Musel přečkat 12 let a 6000 kosmetických pokusů, než roku 1965 vyvinul legendární pleťový krém Créme de La Mer, poskytující pleti výrazně hladší vzhled. A tak se zrodila luxusní vyhlazující kosmetika La Mer, kterou si nyní můžete dopřát i vy. Značka se zároveň výrazně angažuje v ochraně oceánů, na nichž závisí budoucnost lidstva. Její laboratoře ctí i to, že neprovádí pokusy na zvířatech. Svou kosmetiku testuje na dobrovolnících. Od roku 1995 patří La Mer do koncernu Estée Lauder.

Který výrobek La Mer vyzkoušet jako první?

Zřejmě si nenecháte ujít ikonický La Mer The Moisturizing – bezkonkurenční, úžasně „mořský“ hydratační pleťový krém pro ženy. Díky patentované složce Miracle Broth™ prakticky vymaže linky a vrásky, a to i u hodně suché pleti. Na předních pozicích uživatelského zájmu figuruje i osmiminutová obnovující krémová maska La Mer The Intensive Revitalizing. Vydatně hydratuje, vyživuje a ochraňuje pokožku, předchází známkám jejího stárnutí, podporuje obnovu buněk, snižuje známky únavy a stresu. Hodí se pro všechny typy pleti. Přízni se těší i tonika, pleťové krémy, gely, séra, peelingy nebo make-upy La Mer. Opravdovou kosmetickou „lahůdkou“ je liftingové sérum La Mer The Lifting Contour pro výrazné zpevnění kontur obličeje. Neobsahuje parabeny, ftaláty ani sulfáty, zato podporuje produkci vlastního kolagenu. Mimořádný výkon zaručuje také oční balzám La Mer The Eye Balm Intense. Pokud investujete do celé série kosmetiky La Mer, výsledky budou zakrátko ohromující, což potvrzuje řada recenzí.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest