Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada
Cena
-

La Martina

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce La Martina

La Martina je argentinská rodinná módní značka, zaměřená zejména na tvorbu volnočasového a sportovního oblečení inspirovaného pólem. V tomto kolektivním jezdeckém sportu proti sobě nastupují na venkovním hřišti dva čtyřčlenné týmy jezdců na koních, jejichž cílem je dostat pomocí dlouhé pálky míček do branky soupeře. Hráče póla zobrazuje rovněž logo značky.

Módní značka inspirovaná populárním sportem pólem

Značku La Martina založil v roce 1985 Lando Simonetti. V současnosti nabízí i vybavení a doplňky pro pólo a sérii jakostních parfémů v kategoriích pro muže, ženy a unisex. La Martina se rozvinula v Buenos Aires a pak pronikla do celého světa: otevřely se obchody v Londýně, Miláně, Singapuru, Dubaji, Bangkoku či Johannesburgu. Společnost vytvořila i nadaci podporující obchod, vzdělávání, humanitní vědy a sport.

Který parfém značky La Martina bude ten váš?

Vůně značky La Martina vytvářejí slavní parfémáři Michel Garnero, Maurizio Cerizza nebo Jean-Christophe Herault. Uspokojí vyznavače sportovních i klasických parfémů. Sáhněte třeba po pánské toaletní vodě La Martina Cuero (2009), jejíž nejsilnější složky jsou kůže, pačuli a vanilka. Chcete-li podpořit svůj ženský sex-appeal, vsaďte na sportovně-elegantní toaletní vodu La Martina Cuero Mujer (2010). Pak je tady maskulinní květinově-dřevitý vonný mix, pánská toaletní voda La Martina Tierra del Fuego (2012), nebo vůně pro aktivního muže La Martina Maserati Horse Passion (2013). A řada dalších…

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest