Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti

L´Artisan Parfumeur

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce L´Artisan Parfumeur

Chcete jít mimo hlavní proud? Vyberte si parfém značky L'Artisan Parfumeur! Získáte v něm zároveň malé umělecké dílo vycházející z nejlepších francouzských parfémových tradic. Na produkci exkluzivní společnosti L'Artisan Parfumeur se podíleli vyhlášení autoři vůní: Michel Almairac, Bertrand Duchaufour, Anne Flipo nebo Jean Claude Ellena. Pro své výtvory volili unisexové ingredience – tak, aby oslovovaly ženské i mužské smysly. Vůně značky L'Artisan Parfumeur jsou příznačné zvláštní lehkostí, vlastní i akvarelovým malbám. Jako by parfémář několika tahy štětce dokonale vystihl myšlenku a už k ní nemusel přidávat další poznámky…

L'Artisan Parfumeur: Mistrovské niche parfémy

Luxusní francouzská značka L'Artisan Parfumeur těší znalce a milovníky parfémů již od roku 1976. Její zakladatel, francouzský parfémář Jean Laporte se inspiroval přírodou a touhou dělat věci odlišně. Své niche vůně vyráběl ručně a přidával do nich krystaly z bylinných extraktů. Nejslavnější a dodnes žádaný parfém značky L'Artisan Parfumeur s názvem Mure et Musc vstoupil na trh v roce 1978. Neobvyklý a lákavý mix ostružin a pižma nenechá nikoho lhostejným. Vynikající hodnocení má i jeho následovník Mure et Musc Extreme (1993). Pozornost však budí i celá řada dalších parfémů značky L'Artisan Parfumeur – jen si vybrat ten pravý pro vás. Nechť je vám naše nabídka nevyčerpatelnou inspirací.

Tipy na unisex vůně značky L'Artisan Parfumeur

Mezi oblíbené parfémy značky L’Artisan Parfumeur patří Batucada (2011), směs limet, mořské vůně, tropických květů a máty, nebo La Chasse aux Papillons, v překladu „Hon na motýly“ (1999). Tato optimistická vůně prosluněné letní louky má jednoduché, ale přitažlivé složení – tvoří ji květ lípy, květ pomerančovníku, jasmín a tuberóza. „Je to láska na první přivonění,“ uvedla v recenzi paní Naďa. „Nádherná vůně, zcela odlišná než ty, které koupíte v parfumeriích. Jemná, okouzlující, mírně nasládlá. Syn říká, že voním jako jaro, a má pravdu.“ Paní Eva napsala: „Vynikající vůně – vynikající značka!“ Neváhejte – L’Artisan Parfumeur dodá originalitu i vašemu stylu.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest