Nastavení filtrů

Kaloo

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Kaloo

Uvítejte své děťátko na světě s láskou, něhou, jemnou vůní a plyšáčkem! Talismanem francouzské značky Kaloo, působící od roku 1998, se stal medvídek Chubby Teddy, k němuž časem přibyli další plyšoví kamarádi a také vonné doplňky. V dárkových setech můžete získat i noční světýlka a jiné užitečné předměty.

Kaloo: Hebké a voňavé dárečky pro nejmenší

Kromě medvídka Chubby Teddy značku Kaloo proslavilo hříbě Reglisse, jehně Vanille, zajíček Praline, štěně Caramel, kotě Coco a celá série látkových panenek. V roce 2001 se značka pustila i do tvorby vůní pro stimulaci čichových smyslů velmi malých dětí. Všechny tělové spreje či toaletní vody Kaloo jsou bez alkoholu, důkladně klinicky otestované a šetrné k citlivé pokožce nejmenších uživatelů.

Tipy na 100% bezpečné dětské parfémy značky Kaloo

Vyzkoušejte například tělový sprej Kaloo Blue. V jeho vonné kompozici na bázi vody září bergamot, květ pomerančovníku a pižmo. Další možností je květinově-ovocný tělový sprej Kaloo Lilirose s mandarinkou, růží a pižmem. Pro vytvoření nevšední atmosféry v prvních dnech, týdnech a měsících vašeho života s děťátkem je skvělá rovněž toaletní voda a zároveň bytová vůně Kaloo Les Amis. V hlavě láká svěžím bergamotem a květem citroníku, v srdci sladkou levandulí a v základu černým rybízem. Typickým aromatem tělového spreje Kaloo Dragée je zase vanilka. Nabízí se i atraktivní dárkové kazety, obvykle s vůní a plyšovou hračkou. Hravými a 100% bezpečnými parfémy a plyšáčky Kaloo potěšíte každou rodinu s novorozencem či batoletem.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest