Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti

EOS

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce EOS

Balzámy pro dokonale hebké rty, hravý design a kvalitní přírodní ingredience, to vše a ještě mnohem více nabízí americká značka EOS (Evolution of Smooth), která před pár lety vyvolala revoluci v péči o rty. Než na trh vstoupil EOS, ženy považovaly péči o rty spíš za nutnost než potěšení, kupovaly si tradiční balzámy v tyčince a musely se spokojit s omezeným výběrem příchutí. EOS změnil všechno. Rozhodl se, že péče o rty by vás měla bavit a vyvinul balzám na rty, který potěší všechny vaše smysly. Lahodné příchutě a lákavé vůně si získají vaši chuť a čich, barevný design a kulaté balení jsou zase potěchou pro zrak i hmat. A co sluch? Vzpomeňte si na to nezaměnitelné cvaknutí provázející zavírání balzámu na rty EOS.

EOS = Evolution of Smooth = Evoluce hebkosti

Značka EOS vznikla v roce 2006 a během chvilky přepsala všechny zažité tradice. Péče o rty se ze dne na den stala trendem číslo jedna, balzámy na rty EOS zaplavily regály obchodů, stránky módních časopisů i sociální sítě, stejně jako kosmetické taštičky známých celebrit, jako jsou Miley Cyrus, Christina Aguilera, Kim Kardashian či Taylor Swift. Každá žena ho najednou musela mít. S balzámy na rty EOS se pojila zábava, potěšení z používání, radost z krásného designu a především záruka dokonale krásných, hebkých a hydratovaných rtů. Vynikaly množstvím úžasných příchutí a vůní i revolučním kulatým kelímkem, které pak spousty tradičních výrobců začaly napodobovat. Značka EOS naopak přemýšlela, jakými produkty by dále mohla zpříjemnit ženám jejich zkrášlující rituály a postupem času uvedla na trh krémy na holení, tělová mléka a krémy na ruce.

Balzámy na rty EOS – to nejlepší pro vaši krásu

V těchto balzámech na rty najdete pouze prověřené přírodní ingredience té nejvyšší kvality, některé z nich jsou dokonce v BIO kvalitě. EOS využívá blahodárných účinků bambuckého a kakaového másla, včelího vosku a aloe vera, stejně jako nejrůznějších přírodních olejů, balzámy obsahují například olivový, jojobový, avokádový, slunečnicový či kokosový olej. Díky přísným dermatologickým testům se kosmetika EOS hodí i pro lidi s citlivou pletí. Značka nepoužívá žádné rizikové suroviny, jako jsou parabeny, SLS/SLES, ftaláty, toluen a spousty dalších. Ve složení EOS je pouze to nejlepší. Jakmile jednou vyzkoušíte balzám na rty EOS, dost možná to bude láska na celý život.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest