Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada
Cena
-

Bottega Veneta

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Bottega Veneta

Tradiční značka Bottega Veneta s ústředím v italském Miláně se proslavila ručně proplétanými koženými výrobky, nápaditými oděvy, obuví, šperky a v novém tisíciletí i parfémy, sprchovými gely, tělovými mléky a další kosmetikou. První vůni s jasmínovým srdcem, nazvanou prostě Bottega Veneta, následovaly další exkluzivní dámské a pánské parfémy, pro něž značka vybírá jen ty nejlepší ingredience. Modely a doplňky značky Bottega Veneta podpoří vaši sebejistotu a hrdost na vlastní jedinečné vyjádření. Nádherné flakony parfémů Bottega Veneta, vycházející z tradice benátské výroby skla, navíc úžasně ozdobí váš domov.

Bottega Veneta: Vaše vlastní iniciály stačí…

Rodinnou značku Bottega Veneta založili v italském městě Vicenza roku 1966 Michele Taddei a Renzo Zengiaro. Světoznámou ji učinila unikátní technika „intrecciato“, ruční proplétání kůže. Nádherně zpracované kabelky mnoha typů jsou dodnes pýchou všestranně zaměřené módní značky, která provozuje více než 250 butiků ve více než 40 zemích. V roce 2001 ji koupila společnost Gucci Group a nyní je součástí francouzského konglomerátu Kering. Potřebné nové impulsy do umělecké tvorby značky přinášel 17 let německý designér Tomas Maier (nar. 1957), kterého roku 2018 vystřídal Daniel Lee. Bottega Veneta nestaví přepych lacině na odiv – je určená pro ženy a muže, kteří se spoléhají na vlastní iniciály.

Luxusem vonící parfémy značky Bottega Veneta

Už prvotina značky, parfémovaná voda Bottega Veneta (2011 dámská), je podle recenzí tak originální, že dokáže uhranout. Hodnotí ji například paní Eva: „Tuhle vůni bergamotu a štiplavého pepře jsem hledala tak dlouho… Je nezaměnitelná a návyková, má šmrnc a ještě něco navíc.“ Muže nejvíce oslovuje aromatická dřevitá vůně s koženými akordy Bottega Veneta Pour Homme (2013). Úžasná je i dámská parfémovaná voda Eau Sensuelle z roku 2016 či Knot Eau Absolue z roku 2018. Rozsáhlá kolekce Parco Palladiano obsahuje moderní unisex parfémy, přitažlivé pro ženy i muže. Dopřejte si vůně značky Bottega Veneta i vy!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest