Bi-Oil

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Bi-Oil

Seznamte se se značkou Bi-Oil, která má na svědomí i vznik dnes již legendárního oleje pro redukci jizev, strií a pigmentových skvrn. Bi-Oil je v tomto oboru naprostou jedničkou v mnoha světových zemích. Jeho účinky jsou ověřené klinickými studiemi a ověnčené stovkami kosmetických ocenění. Milují ho celebrity, dermatologové i miliony spokojených klientů. Přidáte se k zástupům věrných fanoušků oleje Bi-Oil i vy?

Nenápadný úvod a raketový vzestup

Za vznikem opěvovaného oleje Bi-Oil stojí Dieter Beier, který tento přípravek uvedl na jihoafrický trh již v roce 1987 jako olej pro suchou pokožku. Tělový olej v nenápadném balení se léta skrýval na pultech zdejších drogerií a lékáren až do přelomu tisíciletí, kdy Beier odešel do penze a přenechal svou společnost Union Swiss bratrům Leschertovým. Právě ti v plné míře odhalili potenciál produktu Bi-Oil, prozkoumali jeho recenze a zjistili, že spousta příznivců chválí olej pro jeho schopnost redukovat jizvy, strie a pigmentové skvrny. Leschertovi si tedy nechali vypracovat vlastní studii, která tyto výsledky potvrdila. Změnili balení produktu, spustili marketingovou kampaň a Bi-Oil se během 5 let stal jihoafrickou jedničkou mezi přípravky na jizvy a strie. Expanzi na světové trhy již nestálo nic v cestě.

Bi-Oil na jizvy a strie

V roce 2002 legendární Bi-Oil přichází s velkou slávou do Spojených států, Velké Británie a dalších zemí. Nadšené recenze na produkt se šíří rychlostí blesku a Bi-Oil se nastálo usídluje v domácnostech milionů lidí, kteří řeší problémy s jizvami, striemi i nadměrnou pigmentací. Doporučují ho dermatologové, sbírá nespočet ocenění a v mnoha státech se stává nejprodejnějším a nejoblíbenějším přípravkem na jizvy a strie. Jeho výsledky překvapují i ty největší skeptiky. Bi-Oil redukuje jizvy, strie a pigmentové skvrny, perfektně hydratuje pokožku, vyhlazuje vlasy a má spousty dalších účinků.

Gel pro suchou kůži Bi-Oil

Olej na jizvy a strie byl po dlouhé roky jediným přípravkem značky Bi-Oil, dnes už v nabídce najdete i další výborný produkt. Jedná se o gel pro suchou kůži, který dlouhodobě hydratuje a vyživuje suchou pokožku. Obsahuje legendární olej Bi-Oil a kombinuje ho s vyživujícím bambuckým máslem. Jeho účinky jsou skvělé, ale můžeme pouze hádat, zda dosáhne slávy svého staršího kosmetického sourozence. Laťka je totiž proklatě vysoko.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest