Skřipce na vlasy

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Skřipce na vlasy

Nevíte, jak si poradit s věčně neposednými vlasy? Toužíte po efektním účesu, který je i večer stejný jako ráno po vytvoření? Jednou z možností, jak dosáhnout této idey, je použití rafinovaných skřipců na vlasy. Variant se nabízí celá řada – skřipec může místo gumičky držet tradiční culík, ale zformujete s ním i drdoly snů a zdánlivě složité proplétané účesy. Když si dopřejete šikovnou pomůcku, vaše fantazie může vylétnout do nekonečných výšin…

Široký výběr skřipců na vlasy

Vyměňte obligátní vlasové gumičky za originální vlasové skřipce! Jsou dostupné v mnoha tvarech, velikostech, barvách i designu. Je pouze na vás, zda se rozhodnete pro decentní skřipec, vhodný do školy a kanceláře, či výrazný ozdobný skřipec, s nímž se okamžitě stanete středem společnosti. Díky množství provedení skřipec snadno sladíte s aktuálním outfitem.

Jen vlasy sepnete a jdete

Vyzkoušejte například mini, midi a maxi patentované skřipce na vlasy značky Linziclip, jejichž ukrytá pérka a tvar váš účes pevně sevřou bez sklouzávání a udrží ho tak po celý den. Použití skřipce Linziclip je snadné. Nejdříve vlasy rozčešte, pak je stočte či upravte do požadovaného účesu, druhou rukou uchopte skřipec, rozevřete ho a vlasy v něm secvakněte. To je vše – zvládnou to i malé slečny, případně tatínkové a dědečkové. Vaše úžasné vlasové kreace budou všichni obdivovat.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest