Kulmy na vlasy

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Kulmy na vlasy

S kulmou na vlasy rychle dosáhnete působivých vln a loken. Při výběru je třeba přihlížet k typu kulmy, velikosti hlavice, nastavitelnosti teploty i materiálu hlavice (nerez pro rychlé zahřátí, keramika pro rovnoměrnou teplotu, turmalín pro krepaté vlasy, titan pro silnější vlasy). Klasická kulma vytváří přirozené vlny, kónická je postupně snižuje. Toužíte-li po volnějších vlnách, zvolte přístroj s hlavicí nad 19 mm. Nejrychleji vlasy natočíte s automatickou kulmou.

Tip na profesionální loknovací kulmu

Ženy si oblíbily profesionální loknovací kulmu Babyliss Pro Miracurl SteamTech. Přístroj vtáhne každý vlas do keramické komory, kde ho zahřeje ze všech směrů. Jakmile je pramen vyžehlený, kulma pípne a lze vložit další část vlasů.

Ochrana vlasů před vysokými teplotami

Čím vyšší teplota, tím větší zátěž vlasů… Před kulmováním, žehlením i náročnějším fénováním vždy použijte přípravek pro tepelný styling, který vlasy spolehlivě ochrání a předejde jejich poškození. Osvědčené značky profesionálního stylingu jsou Wella, Tigi, Revlon Professional, L'Oréal Professionnel či Schwarzkopf. Jejich přípravky zahrnují ochranné i vyživující ingredience a některé i zafixují účes.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest