Kulmy na vlasy

Filtrovat
  • Nenalezeny žádné produkty.

O sortimentu Kulmy na vlasy

S kulmou na vlasy dokážete snadno a rychle dosáhnout požadovaných loken ve vlasech. Jak vybrat kulmu, která bude odpovídat vašim představám? Zaměřte se na nejdůležitější parametry, mezi které patří typ kulmy, velikost hlavice, nastavitelnost teploty i materiál hlavice.

Jakou kulmu zvolit?

Volit můžete mezi automatickou kulmou, kónickou kulmou a klasickou kulmou. Předností automatické kulmy je bezesporu velmi snadné natočení vlasů a rychlost. Kónické kulmy jsou ideální pro dosažení loken, které jsou pevné a postupně se snižují, kulmování je však časově náročnější. Klasické kulmy s kleštěmi vytvářejí lokny, které jsou po celé délce stejně velké a působí přirozeně.

Průměr hlavice

Výběr kulmy na vlasy by měl začínat s volbou průměru kulmy. V závislosti na tom, jakého efektu chcete docílit, volte šířku kulmy. K dosažení kudrnatých vlasů vám pomůže úzká hlavice do 19 mm, pokud však toužíte po volných loknách, zvolte širší hlavici nad 19 mm.

Nastavení teploty

Při výběru se zaměřte také na možnost nastavení teplot. Kulma by měla nabízet několik možností nastavení. Samozřejmě platí, že čím větší teplotu zvolíte, tím více namáháte své vlasy. Nezapomínejte před kulmováním používat speciální přípravky na vlasy před tepelnou úpravou, které zmírní poškození vlasů.

Materiál

Dalším důležitým aspektem při výběru kulmy je materiál, ze kterého je vyrobena. Na výběr je nerez, keramika, turmalín a titan. Předností nerezu je, že se rychle zahřívá, je však zároveň nejméně šetrný k vlasům. Jedním z nejoblíbenějších materiálů je keramika, která umožňuje rovnoměrné rozložení teploty a dopomáhá k hedvábným vlasům. Turmalín je vhodný pro krepaté vlasy a titan je ideální volbou pro silnější vlasy.

Doprava:
Platba:
Certifikace: