Eau de Soin

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Eau de Soin

Uf, to je zase vedro… Jak ho zdolat? Pomůže vám Eau de Soin, hydratační tělová mlha k osvěžení a jemnému provonění celého těla. Hlavně v létě představuje skutečný životabudič, který zásluhou nízké koncentrace alkoholu nelepí. Vaši pleť zanechá krásně zvlhčenou, pod okouzlujícím vonným závojem. Díky Eau de Soin se nebudete v horku cítit ulepeně, ale příjemně svěže. Obnovte svou energii, vzpružte tělo i mysl s luxusní Eau de Soin!

Jak používat Eau de Soin?

Eau de Soin – pečující vodou – se můžete mnohokrát za den i noc nastříkat od hlavy až k patám. Její lehká textura vzápětí vytvoří vzdušnou mlhu a zahalí vás božskou vůní, která však působí diskrétně a v žádném případě neobtěžuje lidi v okolí. Eau de Soin je tak výborná letní kosmetická výbava do kabelky, potažmo do hromadných dopravních prostředků, kanceláří, obchodů, barů, kaváren či k procházkám po městě.

Květinově-citrusové tipy

Vaší pozornosti by neměla uniknout Eau de Soin Clarins Eau Ensoleillante, lehká dámská vůně plná přírodních ingrediencí, která spojuje vonné esence s energií rostlin na základě aromaterapie a fytoterapie. Její srdce tvoří ylang-ylang, karafiát, mimóza a heřmánek. Květinově-citrusová vůně je ideální pro každodenní podporu vitality. Jásavě oranžová Eau de Soin od uznávané francouzské značky Clarins oživí vaše smysly, zlepší vám náladu a pomůže lépe zvládat nutné povinnosti. Vláčnou a provoněnou pokožku vmžiku vyčaruje také revitalizační Eau de Soin Lancome Aroma Blue nebo Eau de Soin Lancaster, tělový sprej bez obsahu alkoholu, což ho předurčuje i k použití na sluníčku.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest