Odličovací ubrousky

Filtrovat
  • Nenalezeny žádné produkty.

O sortimentu Odličovací ubrousky

Důsledné odličování je základem kosmetické péče. Pokud svou pleť dokonale nezbavíte make-upu a každodenních nečistot, zaděláte si na předčasný vznik vrásek a dalších projevů stárnutí. Jednou z variant, jak pleť odlíčit a očistit i v provizorních podmínkách, na cestách či na dovolené, jsou šikovné odličovací ubrousky. Ostatně mnoho žen si je dopřává i doma v pohodlí koupelny, protože jim prostě vyhovují ze všech pleťových čističů nejlépe.

Snadné odlíčení i v australské buši

S praktickými odličovacími ubrousky je 100% vyčištění obličeje hračkou, ať už se nacházíte kdekoli. Pomohou vám po náročném společenském večeru, na neplánované návštěvě s noclehem, v českém kempu, na poznávacím zájezdu po Evropě i při projíždění australské buše. (Když je nouze největší, očistíte s nimi i celé tělo.) Některé ubrousky pleť v jediném kroku odlíčí, zvlhčí i tonizují. Důležité je po každém použití balení ubrousků dobře uzavřít, aby nevysychaly. V nabídce najdete odličovací ubrousky pro všechny typy pokožky včetně citlivé a velmi suché. Vedeme značky BOURJOIS Paris, Xpel nebo Nivea. Dopřejte své pleti dokonalou péči za všech okolností!

Francouzské odličovací ubrousky

Naše zákaznice si oblíbily odličovací ubrousky BOURJOIS Paris Express Cleansing Wipes. Jemné kapesníčky, dermatologicky a oftalmologicky testované, dokážou za minutku odlíčit pleť, oči i rty. Jsou umístěné v účelném balení se spolehlivým uzavíráním. S kosmetikou BOURJOIS Paris, známou už od roku 1863, nikdy nešlápnete vedle. Koukněte na její dnešní sortiment, v němž figurují také tvářenky, pudry, oční stíny, laky na nehty, rtěnky, řasenky, sprchové gely, parfémy a deodoranty.

Doprava:
Platba:
Certifikace: