Yankee Candle

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Yankee Candle

Seznamte se s Yankee Candle, nejznámějším výrobcem vonných svíček a dalších bytových vůní všech dob. Voňavé svíčky s velmi dlouhou dobou hoření jsou oblíbené především pro překrásné vůně, které dokážou jakýkoliv dům či byt proměnit v útulný domov. Vybírejte z vůní svěžích citrusů, voňavé vanilky, aromatické levandule nebo třeba čerstvě vypraného prádla. Yankee Candle již po 50 let pohání vášeň pro jedinečné vůně, jejich první svíčka přitom vznikla spíš díky náhodě. Zapalte si svou oblíbenou svíčku a přečtěte si neuvěřitelný příběh amerických svíček a vosků Yankee Candle.

Yankee Candle: Dokonalý příklad amerického snu

Blížily se Vánoce roku 1969 a 16letý středoškolák Mike Kittredge neměl peněz nazbyt. Když vymýšlel, co nadělí pod stromeček své mamince, pohled mu padl na dětské voskovky. Zkusil je roztavit, vzniklou hmotu nalil do prázdného kartonu od mléka, přidal knot a vytvořil svíčku, která později tak zaujala sousedku, že za ni neváhala zaplatit celý dolar a pár centů. Utržené peníze Mike investoval do pořádného vosku a vznikly další dvě svíčky, z nichž jedna konečně našla své místo pod vánočním stromečkem, druhou mladý podnikatel opět prodal a započal tak úspěšný proces výroby svíček a jejich prodávání přátelům a známým. Když po pár letech vosky a svíčky zaplnily celou garáž a půdu v domě jeho rodičů, Mike přesídlil do nedalekých bývalých papíren a najal si pár pomocníků, díky nimž mohla výroba odstartovat naplno. Od roku 1983 sídlí továrna i vyhledávaná podniková prodejna v South Deerfieldu, kde v dnešní době Yankee Candle vyrábí okolo 75 milionů svíček za rok.

Proč právě svíčky Yankee Candle?

50leté know-how: Yankee Candle naprosto přesně ví, jak vyrobit perfektní vonnou svíčku a vnést krásnou vůni i do vašeho domova.

V těchto svíčkách najdete nejvyšší možný podíl vonných olejů, svíčky díky nim voní od prvního zapálení až do posledního zaplápolání plamínku.

Bezkonkurenční kvalita vás nikdy nezklame.

Yankee Candle používá nejkvalitnější suroviny. Od precizně zpracovaného skla přes rafinovaný parafín a vonné oleje až po 100% bavlněné knoty.

Z neuvěřitelně široké nabídky svíček si každý vybere svou favoritku.

Co byste měli vědět o použití a hoření vonných svíček?

Abyste si svou svíčku Yankee Candle mohli užívat co nejdéle a získat maximum vůně, zaměřte se na správné použití. Již před prvním zapálením zastřihněte knot na 3 - 5 mm a v této délce ho pak udržujte před každým zapálením. Chcete-li, aby vaše svíčka hořela rovnoměrně a aby z vosku nevznikl tzv. tunel, nechte vosk vždy rozpustit až ke kraji sklenice. Díky tomu docílíte i nejintenzivnější vůně. Svíčku doporučujeme pálit maximálně 4 hodiny v kuse, poté ji zhasněte a před dalším zapálením nechte vosk vychladnout. Každá svíčka Yankee Candle hoří jinak, lehké květinové vůně budou hořet rychleji než těžší kořeněné. Nejjemnější vůni nabízí čisté bílé a květinové svíčky, silněji pak voní ovocné a sváteční vůně a největší intenzitu můžete čekat u vůní z kategorie jídlo a koření.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest