Rituals

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Rituals

Holandská značka Rituals byla v roce 2000 založena Raymondem Cloostermanem. Výjimečná je tato značka především díky tomu, že se jedná o první značku na světě, jež představila kombinaci luxusní domácí a tělové kosmetiky. V nabídce značky najdete luxusní a vysoce kvalitní produkty určené pro péči o tělo i pleť, ale také čaje, vonné svíčky a omamné vůně. A jaká je filosofie této značky? „Štěstí a spokojenost spočívá v radostném prožívání přítomného okamžiku, najdeme ho často v maličkostech, v tom, že si užíváme chvíle ‚tady a teď‘.“

Luxusní domácí a tělová kosmetika Rituals

I vy můžete každodenní rutinu proměnit v příjemný rituál. Hýčkejte své tělo třeba relaxační pěnou do koupele Rituals The Ritual of Ayurveda, která obsahuje výtažek z růže a himalájský med. Během koupele se tak můžete těšit na pocit pohody a relaxaci těla i mysli. Za zmínku rozhodně stojí i tekuté mýdlo Rituals The Ritual od Dao obsahující extrakt z byliny Yi Yi Ren, ceněné po staletí pro své léčivé účinky, a extrakt z lotosu, jenž pečuje o pleť a přináší okouzlující vůni.

Váš každodenní rituál se značkou Rituals

Produkty Rituals našly svou inspiraci v autentických východních rituálech a při jejich výrobě je kladen důraz nejen na účinnost, ale také výjimečnou vůni. Není proto divu, že na výrobě produktů Rituals spolupracují přední světoví tvůrci parfémů. Produkty Rituals nejsou testované na zvířatech a neobsahují živočišné složky, jsou tedy vhodné pro vegetariány. Všechny výrobky jsou navíc testované předními dermatology a na jejich výrobu se používají přírodní přísady z obnovitelných zdrojů.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest