Olaplex

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Olaplex

Barvíte si často vlasy? Nebo je odbarvujete? Ale netušíte, jak si poradit s tím, že každým dalším barvením vaše vlasy slábnou a ztrácejí vitalitu? Tyto obavy už naštěstí můžete hodit za hlavu. Seznamte se s jedinečným systémem Olaplex, který způsobil revoluci ve vlasové kosmetice. Díky přípravkům značky Olaplex už se nemusíte bát barvení ani odbarvování, vysušování vlasů a třepení konečků je již minulostí. Po návštěvě kadeřnického salonu nyní budou vaše vlasy silnější, lesklejší a zdravější než kdy dřív. A co je nejlepší? Tento efekt můžete prodloužit díky jedinečné domácí péči Olaplex.

Olaplex a revoluce ve vlasové kosmetice

Za vznikem revolučního ošetření stojí Dean Christal, který si přizval na pomoc přední světové odborníky na chemii Dr. Erica Presslyho a Dr. Craiga Hawkera. Ačkoliv nikdy nepracovali v průmyslu vlasové kosmetiky, tito dva muži přišli s novými poznatky a společně vyvinuli unikátní molekulu pro efektivní obnovu vlasů. Účinná složka dokáže obnovit rozbité disulfidové vazby ve vlasech a výsledkem jejího působení jsou silnější, lesklejší a především zdravější vlasy. Od této chvíle je barvení i odbarvování vlasů bezpečnější než kdy dřív.

Superhrdina jménem Olaplex

Olaplex představuje ucelený systém péče o vlasy v několika krocích. První dva z nich náleží profesionálům v kadeřnických salonech. Jedná se konkrétně o Olaplex No. 1 Bond Multiplier, který se přimíchá do barvy nebo zesvětlovače, a No. 2 Bond Perfector, což je pečující maska aplikovaná po opláchnutí barvy. Pro domácí péči pak nabízíme Olaplex No. 3 Hair Perfector, regenerační péči pro prodloužení trvanlivosti barvy, ale také No. 4 a No. 5, šampon a kondicionér Olaplex. Oblibu si získal i vyhlazující stylingový krém No. 6 a lehký výživný olej Olaplex No. 7. A to má být vše? Rozhodně ne. Něco nám říká, že další produkty systému Olaplex budou dále přibývat.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest