Zlatan Ibrahimovic Myth Wood Toaletní voda pro muže 1,5 ml odstřik

6x

Popis produktu

Toaletní voda Zlatan Ibrahimovic Myth Wood je dřevitá bylinková pánská vůně z roku 2017, kterou sestavil parfémář Olivier Pescheux. Na trh ji přinesla švédská značka Zlatan Ibrahimovic Parfums, patřící profesionálnímu fotbalistovi bosensko-chorvatského původu. Velkou výhodou pánské vůně Zlatan Ibrahimovic Myth Wood je celoroční využití – dá se nosit od jara do zimy, od rána do večera. A její praktický flakonek nezabírá místo, vejde vám třeba i do kapsy, takže ho můžete nosit s sebou.

Od grepu k vzácnému dřevu

Pánský parfém Zlatan Ibrahimovic Myth Wood vás hned v úvodu vzpruží energickým grapefruitem a osvěžující šalvějí. Střední vrstvu neboli srdce, podstatu kompozice, naplňují tradiční maskulinní vonné složky: borovice a levandule. Základnu vytvářejí elegantní dřevité a mechové tóny, které se na vaší pokožce, případně oblečení, udrží nejdéle.

Jak používat toaletní vodu

Toaletní voda jako Myth Wood je určená zejména k dennímu nošení do práce, do školy i ve volném čase. K večerním příležitostem zvolte spíše parfémovanou vodu. Toaletní vodu můžete nanášet jak na prokrvená místa pokožky, tak na oblečení. Na oděvech se udrží déle, často až do vyprání. Asi po třech hodinách je dobré nástřik toaletní vody zopakovat. Při skladování toaletní vody se vyhněte působení slunečních paprsků, které by ji mohly znehodnotit. Toaletní vodu Myth Wood se doporučuje spotřebovat do půl roku až roku.

Hodnocení 4.3

(hodnoceno 6x)

  • 88 % zákazníků doporučuje
  • 3x recenze zákazníků

Recenze 3x


gitouche

Spíše večerní vůně, docela příjemná. Ale modrý Zlatan je lepší.

  • Levandule a borovice, ano, opravdu to tam je. Docela i vydrží, ne každému to ale musí sednout.

Je to sice jen toaletka, ale úplně dlouho nevydrží...

Všechny pánské vůně mi přijdou dost podobně, ale tato je naprosto jedinečná

  • Tato vůně mě naprosto okouzlila-nadhera

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: