WoodWick

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce WoodWick

Zaručený receptem, jak vytvořit pověstné teplo domova a zútulnit každý pokoj, jsou produkty značky WoodWick. Tato americká značka byla založena v roce 2006 a okamžitě si získala obrovskou oblibě lidí napříč celým světem. Vlajkovou lodí značky WoodWick se staly svíčky a vonné vosky do aromalampy, ale v jejím sortimentu najdete také vonné gely nebo vonná stébla. Produkty amerického výrobce vynikají nejen omamnými vůněmi, ale také svým designem.

Teplo domova se značkou WoodWick

Proč si udělat radost svíčkou WoodWick? Důvodů je hned několik. Tyto svíčky vynikají velmi elegantním zpracováním, jsou dostupné hned v několika velikostech a jejich součástí je dřevěné víčko, které slouží zároveň jako podstavec pod svíčku chránící váš nábytek. Vzhledem k tomu, že jsou svíčky vyrobeny z kvalitního vosku, hoří velmi dlouho a jejich vůně je intenzivní.

Svíčky evokující praskání ohně v krbu

Co je však nejpodstatnější, je fakt, že mají svíčky knot vyrobený z přírodního dřeva. Co to znamená? Svíčky při hoření praskají jako oheň v krbu a utvářejí tak nezaměnitelnou atmosféru. Svíčky a další produkty WoodWick jsou dostupné v celé řadě vonných variant. Záleží jen na vás, zda sáhnete po těch ovocných, gurmánských, květinových nebo třeba dřevěných. Objevte sílu aromaterapie i vy díky výrobkům americké značky WoodWick.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest