Wet n Wild

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Wet n Wild

Seznamte se s úžasnou kosmetickou značkou Wet n Wild, která ve Spojených státech už pár let boří veškeré prodejní rekordy. Nepřeberné množství odstínů, skvělé ceny a bohaté portfolio kosmetických přípravků si okamžitě zamilujete.

Wet n Wild a jeho cesta na výsluní

Na pultech amerických obchodů se kosmetika Wet n Wild začala objevovat již v roce 1979. Miliony žen si velmi rychle oblíbily barevné rtěnky i laky na nehty za pouhých 99¢ a věřte nebo ne, ceny těchto líčidel jsou od té doby stále stejné. I když na začátku své éry kosmetické značka Wet n Wild sídlila v Brooklynu v New Yorku, později ji koupil kosmetický gigant Markwins a v roce 2003 se přestěhovala do kolébky showbyznysu Los Angeles.

Oblíbená značka hollywoodských hvězd

Vyzkoušejte oblíbenou značku Wet n Wild, jejíž přípravky už mají na toaletních stolcích i přední světové celebrity v čele s Alexis Bledel, Jessicou Biel, Meryl Streep či Claire Danes. Značku ověnčenou těmi nejznámějšími kosmetickými oceněními. A značku, která je hrdá na to, že své produkty netestuje na zvířatech. Wet n Wild neustále pomáhá milionům žen, aby se cítily krásnější a sebevědomější. Vyzkoušejte tuto značku i vy. Ale pozor, přípravky Wet n Wild jsou až nebezpečně návykové!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest