Získejte dopravu zdarma k nákupu produktů značek L´Oréal Paris, Mixa, Garnier a Maybelline.

Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti
Kategorie
Značka

Nebyl nalezen žádný výsledek.

Objem
-

Vyživujicí tělové spreje

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Vyživujicí tělové spreje

Vůni ve formě vyživujícího tělového spreje využijete hlavně v letních vedrech, kdy přináší potřebnou dávku osvěžení. Vyživující tělový sprej zároveň dodá vaší pokožce potřebnou hydrataci. Získáte v něm výrobek 2v1 – vůni a zvlhčující péči. Tato cenově dostupná kosmetika, mnohdy doplněk luxusní parfémované vody, je i skvělým tipem na dárek pro mladou slečnu.

Existuje řada typů tělových sprejů

Vybírejte komfortně online z řady tělových sprejů, které vás vždy osvěží a pozitivně naladí. Kromě vyživujících sprejů vedeme také hydratační, vyživující, třpytivé tělové spreje i veselé dětské tělové spreje bez dráždidel. Inspirujte se naší nabídkou v kategorii Tělové spreje.

Vyživující tělové spreje Victoria's Secret

Na vyživující tělové spreje je expertem americká značka Victoria's Secret, prioritně zaměřená na sexy spodní prádlo. Dopřejte si například její sprej Secret Pure Seduction. Obdržíte ho v půvabném sytě růžovém balení, stvořeném pro romanticky založené ženy. Nostalgické vůně značky Victoria's Secret se Američanům pojí se střední školou – s dostaveníčky u školních skříněk, prvními polibky a milováním, plesy, zábavou u letních bazénů… Spojte s nimi i vaše vzpomínky!

Doprava:
Platba:
Certifikace: