Získejte make-up houbičku Revolution Relove Beauty Bestie k nákupu značek REVOLUTION Beauty!

Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti
Kategorie
Značka

Nebyl nalezen žádný výsledek.

Objem
-

Vyživujicí tělové spreje

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Vyživujicí tělové spreje

Vůni ve formě vyživujícího tělového spreje využijete hlavně v letních vedrech, kdy přináší potřebnou dávku osvěžení. Vyživující tělový sprej zároveň dodá vaší pokožce potřebnou hydrataci. Získáte v něm výrobek 2v1 – vůni a zvlhčující péči. Tato cenově dostupná kosmetika, mnohdy doplněk luxusní parfémované vody, je i skvělým tipem na dárek pro mladou slečnu.

Existuje řada typů tělových sprejů

Vybírejte komfortně online z řady tělových sprejů, které vás vždy osvěží a pozitivně naladí. Kromě vyživujících sprejů vedeme také hydratační, vyživující, třpytivé tělové spreje i veselé dětské tělové spreje bez dráždidel. Inspirujte se naší nabídkou v kategorii Tělové spreje.

Vyživující tělové spreje Victoria´s Secret

Na vyživující tělové spreje je expertem americká značka Victoria´s Secret, prioritně zaměřená na sexy spodní prádlo. Dopřejte si například její sprej Secret Pure Seduction. Obdržíte ho v půvabném sytě růžovém balení, stvořeném pro romanticky založené ženy. Nostalgické vůně značky Victoria´s Secret se Američanům pojí se střední školou – s dostaveníčky u školních skříněk, prvními polibky a milováním, plesy, zábavou u letních bazénů… Spojte s nimi i vaše vzpomínky!

Doprava:
Platba:
Certifikace: