Victoria´s Secret Sparkle Like An Angel

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Victoria´s Secret Sparkle Like An Angel

Představte si, že jste anděl a můžete zazářit stejně jako on! S vonnou řadou Victoria´s Secret Sparkle Like An Angel lze tento sen naplnit. Nechte se unést do světa kokosových palem a mandarinek, v němž na vás čeká celodenní gejzír svěžesti a vzrušujícího provonění celého těla.

Victoria´s Secret Sparkle Like An Angel: kokosově-mandarinkový andělský sen

Bestsellerem řady Victoria´s Secret Sparkle Like An Angel je celoroční tělový sprej, který můžete aplikovat na tělo i vlasy. Rozkošný vonný doplněk v každém svém detailu přináší atmosféru andělské krásy a pohody. Flakon s andělskými křídly, srdíčky a rty vás zahalí do svého svůdného kouzla, zatímco kokosové a mandarinkové vonné ingredience zabodují sladkou a osvěžující vůní. Tato vonná kompozice lichotí nejen slečnám, ale i dospělým ženám, takže ať jste v jakémkoli věku, budete se cítit jako opravdový anděl.

Americká vonná řada pro každodenní pocity luxusu a elegance

Vynikajícím doplňkem tělového spreje Victoria´s Secret Sparkle Like An Angel je stejnojmenné tělové mléko. Tato kosmetika v atraktivním balení vám dopomůže k hebké, jemné a zářivé pokožce od hlavy až k patám po celý den. S tělovým sprejem ladí jak vůní, tak designem. Neváhejte a obstarejte si „andělské“ duo značky Victoria´s Secret – tělový sprej a tělové mléko Sparkle Like An Angel. Ať už se jedná o běžné používání nebo speciální příležitosti, budou vám vždy sloužit jako skvělí společníci, vzbuzující pocity luxusu a elegance.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest