Versace Dylan

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Versace Dylan

Nechte se okouzlit velmi ženskou a svůdnou řadou Versace Dylan! Její výjimečné vonné tóny i design popisují emotivním jazykem pro více smyslů moderní ženu – svobodnou, šarmantní a vzrušující. Poznejte se v těchto vůních i doprovodné kosmetice a předvádějte světu znovu a znovu svou jedinečnou krásu…

Versace Dylan: vůně mořských dálek, ženské síly a touhy

Hlavním hráčem řady je toaletní voda Versace Dylan Turquoise, květinově-ovocná dámská vůně z roku 2020. Její přepychový zlatě-tyrkysový design vás hned pomyslně přenese na letní mořskou pláž, kde se můžete oddávat relaxaci, snění i flirtu. V úvodu vás oblaží noty citronu a mandarinky, doplněné pikantním nábojem růžového pepře. Srdce rozechvívá exotické ovoce guava, frézie, rybízové pupeny a jasmín. Dřevitá složka Clearwood ™, obsažená v základu, se vyznačuje hebkou dřevitou zemitou vůní s nádechem pačuli. Parťáky jsou jí cedrové dřevo a pižmo.

Postavte si na poličku flakonek s ikonickým znakem Versace – hlavou Medúzy

Předchůdkyní toaletní vody Turquoise je parfémovaná voda Versace Pour Femme Dylan Blue (2017). Vládnou jí jablečné, broskvové a rybízové noty, které následuje květinový akord propletený s erotizujícím pižmem. Originální parfémy Versace Dylan (dámské i pánské) k vám domů přinesou kus Itálie: jsou nápadné, sexy a okázalé, takže vzbuzují pozornost okolí. Se vzácným obsahem dokonale ladí flakony s ikonickým znakem Versace, hlavou Medúzy.

Doprava:
Platba:
Certifikace: