Van Cleef & Arpels Van Cleef Toaletní voda pro ženy 50 ml

8x

Popis produktu

Van Cleef & Arpels Van Cleef je orientální-květinová vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 1993.

Hodnocení 3.6
  • 88 %zákazníků doporučuje
  • 8hodnocení uživatelů

Recenze 8x


Kiki

Safari v ní cítím, ale stejné nejsou- to asi bude neroli a galbanum. Mám ji, ale nějak se nemůžeme sjednotit: pěkná nebo ne? Určitě patří k těm starým dobrým parfémům, je trochu de mode.

Blanka

Nejdřív jsem ucítila vůní dětského vonavého míče,za mého dětství to byl velký hit,gumový balon co voněl po malinách,pak jsem ucítila vůni vonných tyčinek z nějakého orient obchodu a pak po dlouhé době zvanilkovatí,ale furt je to orient. Určitě nekupovat naslepo.Ale přesto bych jí označila za pěknou vůni.Výdrž skvvělá.

Jarka

Krásná vůně! Moc hezky vůni vystihla a popsala Dana - naprosto se s jejím hodnocením ztotožňuji. Jestli bude větší balení asi neodolám a koupím.

Soňa

Prosím Elnino naskladněte větší balení , mám 100ml EDP a už mi pomalu dochází!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co budu dělat?Jinak je naprosto totožná s parfémem Safari od RL, ještě o trochu lepší řekla bych.

Gabča

Nádherný flakon,ale vůně není pro mě..Já cítím také něco připáleného.....a pomerančového...Vůbec mi nevoní,je vidět,že každému opravdu voní něco jiného..Já byla natěšená,protože Oriens mi voní a moc,ale tohle nemůžu...


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: