Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Bois Doré Parfémované vody unisex

1x

Popis produktu

Parfémovaná voda Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Bois Doré je orientální dřevitá vůně z roku 2017, která vyniká ušlechtilou vůní tonkových bobů. K jejím dalším složkám náleží cedrové dřevo, vanilka, tabák, mandle, pižmo a teakové dřevo. Svou kompozicí oslovuje ženy i muže. Mezi věrné klienty značky Van Cleef & Arpels patří také slavné tváře, jako například Sophia Loren, Julia Roberts či Uma Thurman.

Tonkové boby: ingredience pro gurmány

Parfém Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Bois Doré je prodchnut tonkovými boby, amazonským pokladem, který pochází z jihoamerického stromu silovoně obecného. Tonkové boby se sbírají po monzunových deštích a suší na slunci, přičemž rozvíjejí svou teplou karamelovou vůni. Aroma celých tonkových bobů je ostřejší a připomíná hořké mandle, ale po nastrouhání se blíží nugátu, bílé čokoládě nebo ořechům s náznakem vanilky.

O kolekci parfémů Extraordinaire

Vůně z kolekce Van Cleef & Arpels Extraordinaire se ukrývají ve stylových identických flakonech z černého skla s jemným zdobením. Oproti tomu složení parfémů Collection Extraordinaire je rozmanité, ovšem vždy prvotřídní. Unikátní kompozice parfémů této řady oslavují přírodu a uznávaní parfémáři je vytvářejí jen z nejlepších a nejdražších surovin, které mají k dispozici. Také za parfémovanou vodou Bois Doré stojí slavný autor vůní, Francouz Fabrice Pellegrin.

Hodnocení 2.5

(hodnoceno 1x)

  • 1xrecenze zákazníků

Recenze 1x

tomáš

jedná o unisex ne o parfém pro ženy ....

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: