Získejte sprchový gel Vivaco Argan Bronz Oil (200 ml) zdarma k nákupu Vivaco nad 229 Kč.

UMBRO Mini Set 1 Toaletní vody pro muže

Twisto payment

Nakupte teď, zaplaťte později. Jak na to?

Popis produktu

Toaletní voda pro muže UMBRO Mini Set 1 vám umožní vyzkoušet 4 vůně od ikonického britského výrobce fotbalového oblečení, obuvi a výstroje. Všechny jsou harmonickým propojením svěžesti citrusových plodů, vzácných dřev, vonných pryskyřic a smyslných složek v čele s pižmem. Slavní parfémáři je vytvořili tak, aby vás každý den optimisticky naladily a zvedly vám sebevědomí.

Co obsahuje dárková kazeta UMBRO?

Obsahem minisetu UMBRO jsou 30ml balení toaletní vody Ice, Energy, Power a Action. Už pouhé jejich názvy jsou příslibem síly a nové energie. Můžete si je vzít kamkoli – ráno do práce, odpoledne do posilovny, večer do baru. Toaletní vody UMBRO budou vašimi věrnými společníky ve všedních dnech, o sportovních víkendech i na dovolené, od jara do zimy.

Parfémy značky UMBRO

UMBRO, anglická značka fotbalového vybavení a doplňků, vznikla roku 1924. Nejdříve se zaměřovala pouze na oblečení a od roku 1985 také na fotbalovou obuv, která získala světový věhlas. Nyní značka UMBRO vyrábí také parfémy s fotbalovou tématikou pro sportovně založené muže. Která toaletní voda UMBRO Mini Set 1 bude ta pravá pro vás? Vybírejte ze 4 variant!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: