Trussardi Riflesso Toaletní voda pro muže 100 ml tester Tester parfému má identické složení jako parfém v běžném provedení a slouží k testování a odzkoušení vůně. Jedinými a podstatnými odlišujícími rozdíly jsou: Cena - Ve většině případů nižší. Vůně - Je identická jako standardní parfém. Balení - Je provedeno u většiny v kartónových, v barevně nezdobených krabičkách, někdy může být i bez krabičky. Flakón- Je shodný se standardním provedením, ale může být i odlišný, např. velikostí, zobrazením některých prvků, u některých není dodávána vrchní krytka rozprašovače. Testery parfémů nejsou určeny k osobní spotřebě, ale pouze pro prodej za účelem zkoušení vůně při prodeji parfémů v provozovnách kupujících - viz obchodní podmínky.

6x

Popis produktu

Vůně toaletní vody Riflesso značky Trussardi je příběhem muže, který své okolí okouzluje dvěma stránkami. Mužnou silou, která neskryje přetékající sex-appeal i něžnou stránkou, která velmi snadno rozechvěje ženské srdce. Vůně, která si dala za cíl podpořit tyto nebezpečně přitažlivé stránky muže a vyvolat žádoucí emoce, byla představena v roce 2017. Dřevitě orientální kompozice si velmi snadno získá i vás.

Dřevitě orientální vůně

Úvodní akordy, které vám dodají energii a provoní vaše tělo osvěžující vůní, jsou šťavnatým ovocným koktejlem, který je složený ze zeleného jablka, růžového grapefruitu a bergamotu. V samotném srdci se nachází aromatická levandule, lístek fialky a jedinečná vůně muškátového oříšku. Závěrečné tóny, které podpoří vaši mužnou stránku, patří živočišné vůni kůže, aromatu tonky a vetiveru. Nechte se strhnout vůní toaletní vody pro muže Trussardi Riflesso a dejte světu na odiv svou jedinečnou osobnost.

Alternativy produktu Alternativy Trussardi Riflesso

Líbí se vám vůně Trussardi Riflesso? Vyzkoušejte také zde uvedené vůně, které jsou vůni Trussardi Riflesso velmi podobné a mohly by se vám také líbit.

Hodnocení 4.8

(hodnoceno 6x)

  • 100 %zákazníků doporučuje
  • 2xrecenze zákazníků

Recenze 2x


Lenka

Nádherná vůně, lze i jako unisexová, vydrží dlouho.

  • Nádherná vůně

Nádherná příjemná vůně řekla bych pro každou příležitost. Koupena pro muže přes 40, který je s ní spokojen. Klidně bych si ji někdy vzala taky........


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: