TOM FORD Mandarino di Amalfi Parfémované vody

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce
Twisto payment

Nakupte teď, zaplaťte později. Jak na to?

Popis produktu

Není módního fanouška, který by neznal jméno Toma Forda. Celým jménem Thomas Carlyle Ford je úspěšný módní návrhář, ale také režisér. Vytvořil například úspěšný film Single Man. Po umělecké stránce se Fordovi zkrátka daří, ať se vrhne na cokoliv. Aby také ne, když se učil od těch nejlepších v módních domech Gucci a Chloé. Později, když založil svou osobní značku, která se zaměřuje především na oblečení, doplňky a brýle, se rozhodl osvěžit svůj sortiment i o kosmetiku a vůně. Po úspěšné spolupráci s kosmetickým gigantem Estée Lauder vytvořil vlastní osobitou kolekci parfému nazvanou TOM FORD Private Blend. Jedná se o extra luxusní a kvalitní niche vůně. Každý parfém Toma Forda je skvostem i co se flakónu týká. Tvary každé nádobky odkazují na jeho lásku k architektuře, kterou vystudoval. Navíc můžete svůj oblíbený niche parfém obohatit i o jeho formu v podobě tělového oleje, sprchového gelu, mýdla či interiérové svíčky.

Parfémovaná voda TOM FORD Mandarino di Amalfi zachycuje klidnou atmosféru přírody na vysokých útesech v magické krajině jihoitalského Amalfi. Svěžest tamního rána ztělesňují citrusové tóny. Večer přichází s hřejivým vánkem v noci kvetoucích květin. Svěží vzduch je nasycený mátou, tymiánem a vůní divokých rostlin. Spodní tóny snoubí cibetkové boby, labdanum, pižmo, ambru a vetiver. Není pochyb, že se jedná o silný závěr, který vám bude dělat společnost ještě dlouhou dobu po aplikaci.

TOM FORD Mandarino di Amalfi je silně aromatická citrusová vůně pro ženy i muže. Především pak pro milovníky přepychových parfému z nejvybranějších esencí. Složení obsahuje velké množství vzácných ingrediencí, které uspokojí i ty nejnáročnější. Díky Mandarino di Amalfi se pomyslně přenesete na kraj útesu, nad moře, kde vás ovane ten nejsvěžejší vánek a zapomenete na hektický městský život. Nejen pro váš čich, ale také zrak je tato vůně požitkem – tyrkysový flakonek je tím nejpřesnějším vyjádřením barvy moře v Amalfi. Šumivá a zářívá, taková je parfémovaná voda TOM FORD Mandarino di Amalfi.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: