TOM FORD Costa Azzurra Parfémované vody unisex

Popis produktu

Luxusní parfémovaná voda TOM FORD Costa Azzurra je dřevitě-aromatická vůně s pikantním kořením, svěžími mořskými a citrusovými akordy. Osvěžující složení i azurově modrý design předurčují tuto parfémovanou vodu k použití v teplých jarních a letních dnech. Pokud i vy hledáte vůni, díky níž nesplynete s davem, ale naopak na sebe upozorníte, jste na správném místě. Niche parfémovanou vodu TOM FORD Costa Azzurra můžete nosit společně se svou láskou nebo i širší rodinou. V jejím zajímavém proměnlivém složení si každý uživatel najde to své.

Vychutnejte si bohaté složení unisex parfému TOM FORD Costa Azzurra:

  • v úvodu mořské řasy, oud, naplavené dřevo, ambrette, kardamom a semena celeru,
  • v srdci osvěžující citron, nasládlá levandule, myrta, pelyněk, jalovec a žlutá mandarinka,
  • v základu tajuplné kadidlo, vetiver, vanilka, jemenská guma a elegantní aroma dubu,
  • hlavní vonné trio podle mínění uživatelů: naplavené dřevo, mořské řasy a citron.

Jaké recenze získala parfémovaná voda TOM FORD Costa Azzurra?

Tajemný, vodní, krásný parfém. Vynikající do horkého počasí.“ „Vůně na jaro, léto a podzim, pro jakoukoli příležitost, vhodná do kanceláře. Unisex doplněk, s mírným příklonem k pánskému stylu, pro věk 30 a více let.“ „Costa Azzurra je moje oblíbená vůně značky TOM FORD. Cítím se s ní jako na lodi u břehu tropického ostrova. Postupné odpařování vonných látek je velmi příjemné.“ Napište něco i vy!

Alternativy produktu Alternativy TOM FORD Costa Azzurra

Líbí se vám vůně TOM FORD Costa Azzurra? Vyzkoušejte také zde uvedené vůně, které jsou vůni TOM FORD Costa Azzurra velmi podobné a mohly by se vám také líbit.

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: