Tiziana Terenzi Lillipur Parfémy

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Parfém Tiziana Terenzi Lillipur vás provede tajemnými stezkami mystického Nepálu a otevře vám cestu k vašemu vnitřnímu já. Odložte starosti všedního života stranou a nechte se unášet do prastarých dálek, kde se proplétají historie a mýty o dávné civilizaci. Možná dokonce objevíte vstup do spirituální dimenze, o které jste dosud ani netušili. Parfém Lillipur je inspirován působivými chrámy, jimž vévodí majestátní Zlatý chrám. Zde se z každého kouta line podmanivá vůně kadidla vybízející k meditaci a rozjímání.

Namíchaný pro oba partnery

Unisex parfém Tiziana Terenzi Lillipur je smyslným koktejlem, který přiláká pozornost tajuplnými tóny kadidla, badyánu, nahořklého pelyňku a svěžího citronu. Poté se rozvíjí vůně galbana, pepře, tymiánu, karafiátu, bramboříku a cejlonské skořice. Ta se získává z vnitřní kůry stromu skořicovníku cejlonského a je nejvíce ceněnou skořicí na světě. Harmonická kompozice doznívá sehranými akordy ambry, fazolí tonka, cedru, kašmírového dřeva, břízy, pačuli, benzoe, pižma a tabáku.

Dýchne na vás záhadným tajemstvím

Parfém Lillipur pochází z dílny renomovaného parfémáře Paola Terenziho, který je jedním z potomků zakladatele značky Evelina Terenziho. Tento mistrný parfémářský počin čerpá inspiraci z duchovních výprav za sebepoznáním a odemyká tajná zákoutí lidské duše. Luxusní flakon vůně Lillipur svým zlatým provedením symbolizuje právě skvostný Zlatý chrám.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest