Tiziana Terenzi Gold Rose Oudh Parfémy

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Parfém Tiziana Terenzi Gold Rose Oudh zachycuje syté vonné tóny noci prožité ve stanu v poušti, za mihotavého světla zlatavých plamínků ohně. Je to znamenitá unisex kompozice od italské rodinné značky, která vstoupila na trh roku 2012 spolu s dalšími třemi „ohnivými“ parfémy: XIX March, Ecstasy a White Fire. Oheň jako nejsilnější ze všech živlů se uctívá od pradávna a jeho energie lidi fascinuje dodnes. Přivolejte si zdraví, lásku a bohatství díky magické síle vroucího parfému Gold Rose Oudh!

Vůně růží a oudu, naplněná vášní

Parfém Gold Rose Oudh, určený pro dámy i pány, vás přivítá vůněmi bergamotu, jedle a písku. V srdci vás jako hřejivý plášť obejme výrazná bulharská růže, uvolňující pačuli a černý pepř. Smyslný základ naplňuje oud neboli agarové dřevo, med, ambra, santal a pižmo. Nechte se pohltit noční pouští, jež evokuje svobodu podobně jako obloha – má nedozírné hranice a její zádumčivá temnota vás dovede k samotné podstatě bytí…

Italský parfém značky Tiziana Terenzi

Značka Tiziana Terenzi vznikla na konci 60. let 20. století ve slunné Itálii a dnes ji vedou potomci zakladatele Evelina – designérka Tiziana a parfémář Paolo. Společnost zpočátku proslavily svíčky a další vonné výrobky. Od roku 2012 produkuje i zajímavé unisex parfémy plné ryzích emocí. Chcete-li skutečně neotřelou a jakostní vůni, případně dárek na úrovni, spolehněte se na parfém značky Tiziana Terenzi.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 4.8

(hodnoceno 2x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
  • 2x recenze zákazníků

Recenze 2x


Markéta
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Neobvyklá, fascinující, jedinečná, nezapomenutelná

Michaela
Recenze nakupujícího - Elnino.cz

Počáteční dojem je skvělý, intenzivní, ihned po rozprášení cítím med, vůně se postupně moc příjemně rozvíjí, dokonce začne jemně převládat maskulinní nádech parfému. Po pár hodinách mi na mé kůži ale začne vadit, dostaví se nějaká složka, se kterou si moc nerozumím a kouzlo je pryč.

  • počáteční intenzita, flakon
  • po pár hodinách se mění v něco, co na mé kůži mě osobně moc nevoní

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest