Tiziana Terenzi Arethusa Parfémy

          
Skladem   |  (ID: )
3 899
Doručíme
K osobnímu odběru
Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Parfém Tiziana Terenzi Arethusa je vaší jízdenkou do okouzlující italské Sicílie, kde s každým douškem nasajete kousek z tajemné historie, ducha nespoutané přírody a umění. Procházejte se po divokých plážích, objevujte starověké ruiny a toulejte se mezi spletitými domy postavenými ve stylu charakteristického sicilského baroka. Parfémový extrakt Arethusa vám navodí svěží atmosféru slunného Středozemí, i když bude venku vládnout pravá ladovská zima.

Roztančí jeho i její smysly

Unisex parfém Tiziana Terenzi Arethusa z roku 2014 otevírá svou kompozici plnou zářivých sicilských barev citrusovými akordy pomeranče a růžového grapefruitu spolu s tóny zázvoru, švestky, fíku a pelyňku. Střední noty se nesou ve znamení růže, jasmínu, santalového dřeva, vřesu, šafránu, květu pomerančovníku, granátového jablka a grapefruitu. Ohnisko parfému Arethusa tvoří vůně pačuli, vetiveru, kůže, ambroně, planiky, středomořského cistu, soli, bílého písku, oleandru a rostliny janovce.

Inspirovaný antickou mytologií

Parfém Arethusa je pojmenovaný podle postavy z řecké mytologie. Arethusa byla krásnou vodní nymfou, kterou při koupeli spatřil bůh Alpheus a zamiloval se do ní. Arethusa se svému nápadníkovi pokusila uniknout a tak se nechala bohyní Artemidou proměnit v mořský proud. Legenda dodnes přežívá na ostrově Ortigia prostřednictvím takzvaného Fonte Aretusa, sladkovodního pramene vyvěrajícího na mořském břehu.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest