Thierry Mugler Cologne Run Free Toaletní voda 100 ml unisex

Popis produktu

Toaletní voda Thierry Mugler Cologne Run Free je osvěžující a zároveň opojná vůně pro ženy i muže, ukrytá ve světle fialovém flakonku s čistými liniemi. S legendárními francouzskými parfémy Thierry Mugler Angel, Alien či Womanity ji spojuje božská harmonie jednotlivých vonných akordů. Z dlouhé řady luxusních gurmánských parfémů Thierry Mugler si vybere každý. Necháte se zlákat smyslností Cologne Run Free?

Aroma fialového zázvoru, dřeva akigala a…

Unisex parfém Thierry Mugler Cologne Run Free propojuje kořenitou vůni fialového zázvorového květu a elegantního dřeva akigala. Kromě toho je v kompozici tajná nota „D“, která uvolňuje elektrizující vlny radosti, ducha svobody a odvahu vzdorovat neznámému. Toaletní voda Thierry Mugler Cologne Run Free tak osloví sportovně a dobrodružně založené osobnosti.

Thierry Mugler Cologne – kolínské 21. století

Vonná řada Thierry Mugler Cologne respektuje klasickou stavbu kolínských vod s citrusy, neroli, výbuchem bylin a koření. Každou svou variaci však také překvapivými prvky modernizuje. Jinými slovy, značka Thierry Mugler při tvorbě těchto svěžích vonných doplňků sice čerpá z minulosti, ale přitom směle hledí do budoucnosti. Soudobý je také design toaletních vod Thierry Mugler Cologne, laděný do pastelových tónů. Ať už si s partnerem vyberete vůni Run Free, Fly Away, Come Together, Take Me Out nebo Love You All, v každé společnosti budete IN!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: