Thierry Mugler Alien Oud Majestueux Parfémované vody pro ženy

8x

Popis produktu

Orientální a pikantní vůně parfémované vody Thierry Mugler Alien Oud Majestueux vám představí drahocennou vůni oudu v celé jeho kráse. Parfémovaná voda je následovnicí oblíbené vůně Thierry Mugler Alien. Smyslná a vzrušující parfémovaná voda, jež je založena na vonných složkách, které vám přiblíží atmosféru Arabských Emirátů, byla na trh uvedena v roce 2015 a dokazuje, že značka Thierry Mugler nabízí jedinečné vonné esence založené na pečlivě vybraných vonných ingrediencích. Pokladem je nejen samotná vonná kompozice, ale také design flakonku ve zlaté barvě.

Jedinečná orientální vůně

V úvodu pocítíte aroma kardamomu, které se snoubí s vůní vzácného šafránu. Srdce je ozdobeno aromatem tajemného, křehkého jasmínu a sametovým kašmírem. Vonný koncert ukončuje agarové dřevo, z něhož se získává vzácná vonná esence, která je známá pod arabským termínem oud, a jantarová pryskyřice. Okouzlete své okolí parfémovanou vodou Thierry Mugler Alien Oud Majestueux.

Hodnocení 4.6
  • 100 %zákazníků doporučuje
  • 8hodnocení uživatelů

Recenze 8x


  • Opět skvělá vůně, která nezklame

Skvělá, úžasná.. Jako každý kousek od Thierry Mugler. Kdo má rád tuhle značku, neprohloupí touto vůní. Každý v okolí si všimne a pochvalí, čím to voníte:)

  • produt znám


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: