Thierry Mugler Alien Eau Sublime Toaletní vody pro ženy

2x

Popis produktu

Nebeská vůně jako z jiného světa? Objevte ji s toaletní vodou Alien Eau Sublime světoznámé značky Thierry Mugler. Již s prvním pohledem se budete muset rozmýšlet, jestli se díváte opravdu na vůni, nebo spíše na šperk. Omamná květinová vůně z roku 2017 je zabalena do flakonku, který vám vyrazí dech poprvé, o druhá slova chvály se postará samotná vonná kompozice, která je jiskřivá, energická a dech beroucí.

Květinová vůně

Vonný koncert, který vás obklopí lahodnými tóny, je zahájen vůní svěžího bergamotu, čaje a neroli. Vůni květin si vychutnáte po několika minutách v okamžiku, kdy se rozvinou akordy heliotropu a tahitské gardénie. Základními tóny se rozlívá zlatavý, prosluněný jantar a hřejivé kašmírové dřevo. Vychutnejte si mistrovskou kompozici a provoňte své tělo andělskou vůní toaletní vody Thierry Mugler Alien Eau Sublime.

Hodnocení 5.0
  • 100 %zákazníků doporučuje
  • 2hodnocení uživatelů

Recenze 2x


Pavla K.

Už podle názvu se tato toaletka postupně mění,na začatku jemné citrusy,pomerranč,nepříliš ostré,postupně se rozvine jasmín,a ovocné květy,závěr patří vertiveru a velice jemné vanilce,tak,že vůně není sladká.Prostě nádhera.Na kůži výdrž asi 3 hodiny velmi mírně,ale toaletní voda by se měla stříkat na oblečení,kde vydrží spolehlivě déle.Po dvou až třech dnech jí sice necítíte,za to ale vaše okolí ano.

  • Krásný flakon,jako Alien-mimozemšťan,to na první pohled a nádherná vůně,která mě opravdu mile překvapila.
  • Nic


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: