Thierry Mugler A*Men Pure Havane Toaletní vody pro muže

20x

Popis produktu

Toaletní voda Thierry Mugler A * Men Pure Havane* je velmi mužná sladší vůně s výrazným aroma tabáku, která vznikla jako limitovaná edice originální vůně A Men v roce 2011, po verzích „Coffee“ a „Pure Malt“. Vytvořil ji zkušený parfémář Jacques Huclier, který se inspiroval nejlepšími kubánskými doutníky*. „Jsem milovník těžších vůní a tohle je můj klenot,“ uvádí v recenzi pan Michal. „Dobrý protipól všem svěženkám a zemitým vůním,“* přidává se další uživatel toaletky Pure Havane.

Vzrušující tabáková vůně

*Parfém Thierry Mugler A Men Pure Havane je vydařená vonná kompozice, která se otevírá čerstvými tabákovými listy a medem. Následují výtažky z pačuli, vanilky a hořkého kakaa. Základ vůně je teplý a orientální**. Obsahuje labdanum, ambru a styrax. Vzhledem k prohřívajícím složkám parfém ideálně vynikne v chladnějším ročním období, přes den i při večerních společenských příležitostech.

Využitelná jako unisex

Podle zkušeností uživatelů je toaletní voda Thierry Mugler A * Men Pure Havane unisexová, což znamená, že se hodí pro muže i ženy. Pokud půjdete s partnerem večer do společnosti, naneste jí na prokrvená místa pokožky či na oblečení větší množství. Nedivte se však, bude-li na každém z vás působit trošku jinak. Ovlivňuje to typ pokožky, strava, životní styl a další faktory.

Hodnocení 4.6
  • 95 %zákazníků doporučuje
  • 20hodnocení uživatelů

Recenze 20x


LukIN

Doporučuji mužům, kteří chtějí být originální a vonět luxusní vůní!

  • Jedním slovem: LUXUS! Parfémy již objednávám pouze MUGLER! Nikdo jiný se mu nevyrovná! Originální, vyvážené mistrovské dílo!
  • Nic!

se vším jsem spokojen

Laura

Tabákem nevoní, voní tabákovými květy. Je to úžasně líbivá unisex vůně. Sladká, lehce likérová a pačuli je tam jen jemně. Výhrady mám ke flakonu. 30ml se dá mačkat palcem, ale 100ml to je dřina, dostat to ven. Doporučuji ženám .

Neřest

  • Velmi příjemná a podle mnoha žen z mého okolí sexy vůně.
Lola

Doporučuji těm, kteří Muglera už mají a chtěli by něco trochu uhlazenějšího, mírnějšího, doporučuji i ženám. Rozhodně to nevoní jako tabák z cigarety.

  • Hezká vůně, unisex, není bolehlav, není obtěžující, jemně se rozvoní do ovocných ( višeň ) a jemných kouřových, tabákových, voňavých tónů.
  • Na Muglera to není nic zvláštního, čekala jsem pecku, kde dominuje pačuli a pak další komponenty.

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: