The Different Company De Bachmakov Parfémované vody

1x

Popis produktu

Společnost The Different Company se zabývá výrobou luxusních haute parfémů již od roku 2000. Firma je počinem dvou legend v oboru. Prvním z nich je světoznámý a veleúspěšný parfumér Jean-Claude Ellena, který tvořil vůně například pro prominentní značku Acqua Di Parma či neméně úspěšnou společnost Hermés. Jeho firemním partnerem je pak Thierry de Baschmakoff, který je celému světu známý jako věhlasný umělecký designer. Je jasné, že spojení těchto dvou odborníku přímo předurčilo značce rychle se rozvíjející popularitu nejen v Evropě. The Different Company tvoří pouze jeden designer a osm parfumérů. Jen ti znají know-how firmy. Společným úsilím již vyslali do světa tři kolekce a dvacet osm vůní. Milovníci luxusních a unikátních haute parfémů tak mají z čeho vybírat.

V The Different Company vědí, že každé zkomponování nového parfému vyžaduje nejen čas, respekt a citlivost, ale také vášeň a olfaktorické znalosti. Parfuméři značky věří, že každá ingredience má svou duši a její příběh se do vůně zapisuje jako jemný otisk. Všechny parfémy jsou tak jako umělecká díla – jedinečné, svobodné, rozmarné a delikátní. The Different Company stále pokračuje ve své tradici a ctí filozofii rozbití klasických parfumérských kódů. Žije smyslem pro výjimečnost, zaujímá současným pohledem na sekulární umění a přináší nositeli nekonečnou radost a eleganci.

The Different Company De Bachmakov je silně aromatická a dřevitá vůně pro drsné muže. Přivoňte si... Přenesete se na cestu skrz ledový zasněžený les na Sibiři. Pojmenovaná je po designerovi firmy a odkazuje na jeho ruský původ. Jedná se o olfaktorickou poctu tomuto muži od hlavní parfumérky společnosti, Céline Elleny. Horní tóny mísí lístky koriandru, bergamot a fík. Srdce De Bachmakov tepe tóny lístků Shiso, muškátového oříšku a vzácné bílé frézie. Spodní tóny vás zahřejí jako panák pravé ruské vodky. Snoubí svůdnou ambru a hřejivé akordy cedrového dřeva. Za zmínku jistě stojí i flakonek vůně, který má chromový třístupňový uzávěr a neviditelnou pumpičku. Ty pak společné tvoří pomyslný ikonický podpis značky. Skleněné tělo lahvičky je pak začištěno ohněm, aby bylo absolutně bez kazů, a tak vytvořilo na dotyk jemný a hladký povrch.

Parfémovaná voda The Different Company De Bachmakov jako chladný závan sibiřské zimy. Extrémně moderní, živá, plná věčných tradic… Ideální nositel vůně je tvrdý a zásadový muž, který nikdy neslevuje ze svých nároků. K podtrhnutí skálopevné povahy a rozhodnosti je De Bachmakov ideálním doplňkem.

Hodnocení 4.5
  • 100 %zákazníků doporučuje
  • 1hodnocení uživatelů

Recenze 1x

neobvyklá krásná, velmi idnividualistická vůně

  • výborná, neobvyklá vůně, vyvolávající vzpomínky
  • žádné proti není
Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: