Tangle Teezer Compact Styler pro děti

Filtrovat

O řadě Tangle Teezer Compact Styler pro děti

Ať máte jakýkoli typ vlasů, pokrokový kartáč Tangle Teezer Compact Styler je rozčeše bez lámání a trhání. Také jim dodá lesk a navíc je moc hezký do každé kabelky. Díky svým kompaktním rozměrům zabere v zavazadle minimum místa. Váš nový vlasový kartáč může být elegantní černý, růžově-černý, ale také v odstínech Rose Gold Cream, Lilac Gleam a dalších. Inspirujte se aktuální nabídkou našeho e-shopu.

Tangle Teezer Compact Styler: TOP cestovní vlasový kartáč

Značka Tangle Teezer vznikla roku 2007 v Londýně. Všechny její kartáče se dodnes kompletně navrhují a vyrábějí ve Velké Británii. Vlasové kartáče Tangle Teezer používají vyhlášená světová kadeřnictví, doporučují je přední vlasoví stylisté a získaly už mnoho cen. Vyzkoušejte je i u vás doma a model Compact Styler si přibalte na cesty. Díky unikátní technologii dvoustupňového systému tyčinek s ním hravě rozčešete dospělácké i dětské polodlouhé, dlouhé, vlnité i prodloužené vlasy. A když kartáč zrovna nepoužíváte, o jeho tyčinky pečuje ochranný kryt.

Z recenzí: Krásný design, češe se s ním skvěle, nosím ho všude

Co říkají na vlasový kartáč Tangle Teezer Compact Styler naše zákaznice? Vybíráme z ohlasů: „Krásný a moderní design. Kryt kartáče pevně drží. Není možné, aby se v kabelce sám otevřel.“ „Češe se s ním skvěle, netrhá vlasy. Vejde se hezky do kabelky, takže ho nosím všude.“ „Jediný kartáč na rozčesání vlnitých vlasů – používám již několik let.“ „Dobrý poměr cena/výkon. Dá se jednoduše omývat.“ „Ideální na cesty – krytka na štětiny.“ „Má čistý design a je skladný. Cestovní pouzdro jde lehce sundat, ale přitom dobře drží.“ „Úplně úžasná věcička. Hezký, malý, přesto krásně češe.“ Přispějete i vaší recenzí?

Doprava:
Platba:
Certifikace: