Získejte lak na nehty jako dárek k nákupu značky OPI

Svazky rákosu

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Svazky rákosu

Svazek rákosu je doplněk interiérové vůně v podobě difuzéru, která funguje na principu vzlínání. Porézní struktura rákosu zajišťuje optimální rychlost uvolňování bytové vůně. Skleněný difuzér provoní váš domov a k tomu se stane krásnou a jedinečnou dekorací. Další variantou interiérové vůně je sprej, který se v místnostech rozstřikuje dle potřeby.

Jak používat svazek rákosu

Umístěte přírodní tyčinky do vonné kapaliny a sílu vůně regulujte jejich přidáváním, ubíráním nebo otáčením (ponoříte část tyčinky, která byla předtím nad hladinou vonné tekutiny). Pro delší trvanlivost udržujte hladinu tekutiny na úrovni značky. Výdrž bytové vůně podpoříte i jejím důvtipným umístěním – mimo průvan a tepelné zdroje.

Objevte krásu bytové vůně

Dopřejte si třeba difuzér Stile Autumn, produkt luxusní a novátorské italské značky Culti. Do vašeho domova nebo kanceláře vnese atmosféru podzimního lesa s jeho typickou vůní pestrobarevného spadaného listí a vlhkého vzduchu. Nebo vyzkoušejte bytový difuzér Culti Stile Aria, inspirovaný létem na ostrově Capri. Proměňte svůj byt v oázu pohody a luxusu s bytovou vůní!

Doprava:
Platba:
Certifikace: