Shiseido BENEFIANCE NutriPerfect Eye Serum Oční krémy pro ženy

Twisto payment

Nakupte teď, zaplaťte později. Jak na to?

Popis produktu

Víte, že japonská značka Shiseido již existuje téměř 150 let? Společnost, která v Japonsku položila základy moderním lékárnám, ale i kosmetickému průmyslu, založil v roce 1872 Arinobu Fukuhara z jednoduchého důvodu. Nebyl vůbec spokojený s úrovní japonské medicíny a díky svým cestám za oceán věděl, že je na tomto poli neustále co zlepšovat. V moderní tokijské čtvrti Ginza si proto otevřel vůbec první lékárnu západního stylu v Japonsku. Dnes je Shiseido největší japonskou kosmetickou firmou, která zdatně kombinuje západní vlivy s východními tradicemi a uvádí na trh nejen oblíbené kosmetické přípravky, ale také opěvované parfémy.

Nadčasová kosmetika Shiseido

Oblíbená lékárna Shiseido se postupem času odklonila od lékárenských přípravků a čím dál víc zaměřovala svou pozornost ke kosmetice. V roce 1897 představila značka Shiseido dodnes populární pleťovou vodu Eudermine pro hydrataci a zjemnění pleti, o 20 let později pak přišel revoluční Rainbow Face Powder, sypký pudr v 7 barevných odstínech. Ptáte se, co na něm bylo tak zvláštního? Japonské ženy se začátkem minulého století pudrovaly výhradně bílými pudry. Není divu, že se z těchto barevných stal okamžitý hit. Během století vzniklo mnoho legendárních kosmetických produktů, postupně se přidaly i parfémy Shiseido a značka s velkým úspěchem expandovala do celého světa.

Od pleťové péče a dekorativní kosmetiky k parfémům

Dnes parfémy a kosmetiku Shiseido najdete ve všech prestižních parfumeriích i v milionech domácností. Zákazníci milují spolehlivou efektivitu, kvalitní přírodní složky i příjemné textury kosmetiky, stejně jako sofistikované vonné kompozice parfémů Shiseido. Vyzkoušejte i vy oblíbené linie Benefiance, Future Solution či Bio-Performance, nebo se nechte unést voňavými tóny prvního parfému Shiseido Zen.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: