Sergio Tacchini Club Intense Toaletní voda pro muže 100 ml

Popis produktu

Toaletní voda Sergio Tacchini Club Intense (2015) je elegantní pánská vůně s typickým jižanským entuziasmem. Oplývá dřevitými kořenitými tóny a je vhodná k podzimnímu, zimnímu a jarnímu nošení při denních i večerních příležitostech. Podle zákaznických ohlasů vykazuje mimořádnou sílu a trvanlivost. Také její stylový flakon laděný do šedé a stříbrné vás bude dobře reprezentovat. Kompozice je následovnicí vůně Sergio Tacchini Club z roku 2012, která obsahuje více ovoce a hodí se spíše na léto. Obě patří do kolekce Club, obohacené roku 2019 i dámskou vůní Club For Her v jásavě červeném balení.

Smyslný jantar, muškátový oříšek a cypřiš

Pánský parfém Sergio Tacchini Club Intense startuje tóny bergamotu, bazalky a černého pepře. Tato svůdná trojka se v srdci kompozice propojuje s mužným tabákem, cypřišem a muškátovým oříškem. Tři hlavní složky má i základ – charakterizuje ho hřejivá vůně jantarové pryskyřice, cedrového dřeva a pačuli.

Vonný doplněk pro gentlemana 21. století

Bývalý tenista Sergio Tacchini navrhuje sportovní oblečení a také jiskřivé sportovně-elegantní parfémy, k nimž náleží i toaletní voda Sergio Tacchini Club Intense. S vůněmi značky Sergio Tacchini odhalíte tajemství šarmantního stylu Italů, kteří dokážou být podle situace seriózními pracanty, vášnivými sportovci i gentlemany. Za jejich šibalskými pohledy se ukrývá plná studnice hravých nápadů a ženy je prostě milují!

Alternativy produktu Alternativy Sergio Tacchini Club Intense

Líbí se vám vůně Sergio Tacchini Club Intense? Vyzkoušejte také zde uvedené vůně, které jsou vůni Sergio Tacchini Club Intense velmi podobné a mohly by se vám také líbit.

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: