Serge Lutens Serge Noire Parfémované vody

6x

Popis produktu

Navštivte s každým přivoněním k vůni parfémované vody Serge Lutens Serge Noire dálné orientální země a nechte se unést dokonalou souhrou pečlivě vybraných vonných akordů. Originální, mnohovrstvá vůně, jež se řadí k luxusním francouzským nikovým parfémům, dává vyniknout nezaměnitelnému aromatu kadidla, které evokuje vůni spáleného dřeva. Co o vůni řekl sám zakladatel značky Serge Lutens? „Nic nedokáže zachytit ducha této vůně lépe než prchavé momenty z minulosti, jako zapomenutá rukavice ležící na starožitném křesle.“

Jedinečnost a luxus

Inspirací pro vznik vůně, jež je vytvořena na míru mužům i ženám, kteří si potrpí na jedinečné a luxusní vůně, se stal bájný pták Fénix. Proč právě on? Tento pták dle legend povstává ze svého popela a je symbolem nekonečna a znovuzrození. Luxusní dojem z vůně umocňuje elegantní design flakonku.

Originální unisex vůně

Vonná kompozice by se dala po právu nazvat synonymem jedinečnosti. Zásluhu na tom má nejen příběh, který za vznikem vůně stojí, ale především dokonalá souhra tónů. Mystická a tajemná, i tak by se dala nazvat parfémovaná voda propojující hřejivé dřevité tóny, vůni vzácného ebenového dřeva a intenzivní akordy kadidla. Originální nádech vůni dodává také prosluněný jantar, zemité pačuli ve spojení s vůní koření, hřebíčku a skořice.

Zahalte se do pocitu výjimečnosti díky vůni parfémované vody pro muže a ženy Serge Lutens Serge Noir, která je jednou z nejpopulárnějších vůní značky založené roku 2000. Vůně je vytvořena pro denní i večerní nošení. Její hřejivá stránka vám umožní vyniknout především v chladnějších dnech.

Hodnocení 4.6
  • 86 %zákazníků doporučuje
  • 6hodnocení uživatelů

Recenze 6x


Serge Lutens - mám doma více jeho parfémů. Nejsou to vůně pro každého. Ale kdo je pozná a oblíbí si je, bude je stále hledat. Parfémy SL jsou návykové, mají hloubku, neuchopitelnost, meditativní účinek, vzpomínku na chvějivé okamžiky v životě, vyvolávají pocit prazákladního tajemství. O ceně nechci mluvit. Pro každého je cena jiná, má jiný význam v souvislostech.

holubička

Eva a Veronika vůni popsaly dokonale. Vlastně na základě jejich hodnocení jsem se na tuhle vůni dlouho chystala. Teď jsem si ji pořídila a můžu jen smutně říkat ...až teď... Těžko popsatelná a uchopitelná vůně. Dokonalá souhra a harmonie všeho. Vášeň. Smutek. Touha. Nostalgie. Chtíč. Něha. Laskavost. Všechno, co vás napadne, v téhle vůni objevíte. Je to vůně nesmírně intimní. Stříknu si ji večer do vlasů a ráno se probouzím a z polštáře ještě trochu načichám. Krásné příjemné ráno. Ano, je to báječná terapie vůní. Krásně to vystihla Eva - tahle nějak musel vonět Ježíš Kristus, když sváděl Máří Magdalenu... Dávám sto a jednu hvězdičku!

Veronika

Jestli by nostalgie a melancholie mely vonnou podobu, tak by to byla tato vune ! Naprosto nadherna, tajemna, kourova a tak nejak velmi smutna vune, v dobrem slova smyslu samozrejmne ! Podle mne je to masterpiece, ikdyz si osobne myslim, ze na bezne denni noseni je nepouzitelna a reakce okoli by asi nebyly velmi pozitivni. Pro relaxaci a sebereflexi je toto ta prava aromaterapie ! Ja ji miluju ! Bravo Sergi, jeste nikdy jsi mne nezklamal :)

Katka

ve flakonu a po prvním nastříknutí mi vůně dost připomíná Chergui, po rozležení na kůži už je to jen kadidlo a vzácné dřevo. Pro mě je to krásná vůně, ale asi ne úplně na každodenní nošení.

extrémní


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: