Serge Lutens Datura Noir Parfémované vody pro ženy

14x

Popis produktu

Parfémovaná voda Serge Lutens Datura Noir je svůdná orientální kompozice z roku 2001, kterou vytvořil uznávaný parfémář Christopher Sheldrake. „Sametové, sladké mandle zasypané kokosem, podbarvené lehkými květinami a oslazené vanilkou a tonkou. Téměř neznatelně zaševelí i bylinky. Na Lutense velmi konzervativní počin, ale rozhodně povedený,“ popsala vůni Serge Lutens Datura Noir jedna z českých uživatelek.

Famózní vůně tuberózy, mandlí a kokosu

Parfém Serge Lutens Datura Noir ovládá omamná vůně tuberózy, mandlí a kokosu. Výrazné aroma mu předává i otočník, osmanthus, vanilka a tonkové boby. Kompozici obohacuje rovněž květ citroníku, pižmo, myrha, meruňka a mandarinka. Afrodiziakální parfémovanou vodu Serge Lutens Datura Noir vynosíte v každém ročním období. Je úžasná pro večerní společenské příležitosti, ale smyslná žena ji ocení i přes den

Parfém francouzské značky Serge Lutens

Parfémy francouzské značky Serge Lutens jsou velmi oblíbené, ačkoli je rozhodně nepotkáte na každém kroku. Mají své neobyčejné kouzlo a originalitu, což se projevilo i udělením ceny FiFi – parfémového „Oscara“. Všestranný umělec a módní návrhář Serge Lutens, ročník 1942, proslul zejména tvorbou parfémů, ale i fotografováním, filmařinou, kadeřnickými a vizážistickými dovednostmi. Na kultovních niche vůních Serge Lutens spolupracují světoznámí parfémáři. Vyzkoušejte jednu z nejoblíbenějších – Datura Noir!

Hodnocení 3.9
  • 83 %zákazníků doporučuje
  • 14hodnocení uživatelů

Recenze 14x


Kvalita a luxus

Laura

Uvažuji o ní. Čekám ještě na podrobnější recenzi. Mám několik Lutensů a musím říct, že jsou to jiné vůně, než běžné. Ony se všechny vyvíjí a neustále se zaobalují a mění. Voní hlavně kolem těla, nejdou nějak zvlášť do prostoru. Jakoby se staly značkou nositele. Nedají se ani přirovnat k jiné vůni. Uděláte přirovnání a druhý den vám voní jinak.

Táňa

podle popisu se zdál být to pravé. Věřím, že někomu vyhovuje každý máme jiný vkus.

  • spíš na starší ročníky, čekala jsem něco jiného
  • dlouho nevydrží nutná opakovaná aplikace
Richard

Vuně od Serge Lutens jsou nakažlivé!! Pořídíte jednu a musíte pořizovat další a další!! :) Krása

Lenka

Krásná vůně kokosu, nic jiného dlouho necítím, jen ten kokos, po delší době se přidala i vůně mandle. Další báječná vůně od Serge Lutense, nejradši bych je vlastnila všechny!!!


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: