Serge Lutens A La Nuit Parfémovaná voda pro ženy 1,5 ml odstřik

3x

Popis produktu

Vůně parfémované vody pro ženy Serge Lutens A La Nuit nadchne všechny milovnice jasmínu. Právě dechberoucí aroma jasmínu se totiž stalo ústřední složkou velmi ženské a návykové vonné kompozice. Květinová vůně se řadí k unikátním nikovým parfémům, které jsou výjimečné vysokou kvalitou vybraných vonných ingrediencí i náročným způsobem přípravy. Parfémovaná voda zachycuje něžnost a půvab jasmínu v celé jeho kráse, je charakterizovaná jako lehká a smyslná vůně. Vůně, jež si snadno získá srdce mužů. Na trh byla uvedena v roce 2000 a svou inspiraci našla v cestách po Egyptě. Je zabalena do jednoduchého a velmi elegantního designu flakonku.

Lehká, smyslná vůně pro ženy

Zahalte se závoje, s nímž se stanete královnou každého okamžiku. Vonný koncert se točí kolem několika druhů jasmínu. Vaše tělo provoní aroma indického, marockého i egyptského jasmínu – květin, které si ve vteřině získají vaše srdce. Akordy jasmínu jsou ozdobeny svěžími zelenými tóny, benzoinem, aromatem hřebíčku a pižma. Celou kompozicí protéká zlatavý med, jenž vůni dodává sladký nádech.

Vůně parfémované vody pro ženy Serge Lutens A La Nuit se stane okouzlujícím doplňkem na každodenní nošení i výjimečné události vašeho života.

Hodnocení 5.0
  • 100 %zákazníků doporučuje
  • 3hodnocení uživatelů

Recenze 3x


Věra

Doporučuji

  • Krásná čistě květinová vůně, bez jakýchkoliv dalších příměsí, žádný chemický odér, působí přirozeně. Drží květinovou linii až do konce, a bytů fakt dlouho, hlavně na látce.
Lenka

Hodně silná a omamná vůně jasmínu, velikánský držák.

Eva

Jasmín, jasmín, jasmín.Sytý, svůdný, jedinečný.


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: