Salvatore Ferragamo Incanto Amity Toaletní vody pro ženy

7x

Popis produktu

Toaletní voda Salvatore Ferragamo Incanto Amity je hravý a radostný parfém z roku 2014, plný svůdného ovoce a květin, který osloví dívky a ženy s mnoha zálibami. Hodí se na pracovní pohovor, posezení s kamarádkami, rande i sport. K tomu má překrásný moderní design, laděný do tyrkysových a růžových odstínů. Dopřejte si okouzlující vůni mandarinek a lotosových květů, ideální na jaro a léto!

Veselá vůně pro mladé rebelky

Mladistvý dámský parfém Salvatore Ferragamo Incanto Amity je ve znamení šťavnatých mandarinek, které se z něho spolu s melouny linou už v úvodu. Srdce vůně definuje lotos, jasmín a bílá broskev, základ cedrové dřevo a bílé pižmo. „Luxusní ovocně-květinová vůně. Koupila jsem ji namátkou, dala jsem jen na uvedený popis. Vůně je opravdu na úrovni,“ uvádí uživatelka Radka. Gabča upřesňuje: Jemná vůně ovocných bonbónků, ale není jiskřivá, tím pižmem jde spíš do krémova.“

Toaletní versus parfémovaná voda

Toaletní voda je určená zejména pro denní použití, zatímco na večer vyberte raději parfémovanou vodu. Toaletní vodu lze nanášet jak na pulzní body pokožky, tak na oblečení. Na oděvu vydrží někdy až do vyprání. Asi po čtyřech hodinách je dobré nástřik toaletní vody zopakovat. Pokud najdete prostřednictvím levnější toaletní vody složky, které vás osloví (zde třeba mandarinky), můžete se rozhlédnout po dražších parfémech. Náš tip: Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic.

Hodnocení 4.5

(hodnoceno 7x)

  • 100 %zákazníků doporučuje
  • 7xrecenze zákazníků

Recenze 7x


Tuto vůni mám poprvé,většinou používám jiné od této značky a jsem příjemně překvapená.Byl to náhodný výběr,chtěla jsem změnu.

milena klemsova

dobrá cena

  • značka vůně cena
Zdenka

Mám nejspíš vyzkoušené všechny parfémy resp.parf.vody této značky a zaujal mne i tento.Salvatore Ferragamo je má srdeční záležitost a tak jsem neodolala tento parfík vyzkoušet.Asi jsem očekávala dle složení trošku něco jiného , ale jsem spokojená a jsem moc ráda , že ho mám.Více šancí mu dávám spíš do teplejšího počasí.Na léto bude nejspíš ideální,jeho vůně se lépe rozvine a nebude nikoho obtěžovat..má spokojenost se už teď projevuje pohledem na veselý flakonek :-)

  • parfém mne lákal již delší dobu k vyzkoušení
  • zaujalo mne jeho složení a cena za testr
  • ochutnala jsem asi všechny parfémy této značky
Radka

Luxusní, ovocně-květinová vůně. Koupila jsem ji namátkou, dala jsem jen na uvedený popis. Vůně je opravdu na úrovni- luxusní.

  • Luxusní, ovocně-květinová vůně. Koupila jsem ji namátkou, dala jsem jen na uvedený popis. Vůně je opravdu na úrovni- luxusní.
  • -
Radka

Luxusní, ovocně-květinová vůně. Koupila jsem ji namátkou, dala jsem jen na uvedený popis. Vůně je opravdu na úrovni- luxusní.

  • Luxusní, ovocně-květinová vůně. Koupila jsem ji namátkou, dala jsem jen na uvedený popis. Vůně je opravdu na úrovni- luxusní.
  • -
L.

Pěkná svěží vůně, líbivá, dá se koupit naslepo. Není to žádný atypický objev.

Gabča

Jemná vůně ovocných bonbónků,ale není jiskřivá,tím pižmem jde spíš do krémova.Já mám raději Incanto Shine,ta je víc jiskřivá a veselá.


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: