Salvador Dali Salvador Toaletní vody pro muže

5x
Předpokládané doručení
Předpokládané vyzvednutí

Popis produktu

Toaletní voda Salvador Dali Salvador je dřevitá pikantní vůně s výrazným jádrem z jantarové pryskyřice. Vytvořil ji parfémář Michel Almairac a na trh vstoupila roku 2010. Toaletní vodou Salvador je přímo opěvován Salvador Dali, výrazný katalánský malíř, který se proslavil svými surrealistickými díly. Toaletní voda Salvador nejlépe vynikne v chladnějším počasí, tedy od podzimu do jara. Můžete si ji vzít jak do zaměstnání, tak do večerní společnosti. Při slavnostních příležitostech však použijte vonné esence více.

Hlavní složky: hruška, kadidlo a santal

Pánský parfém Salvador otevírá asijská hruška nashi, cejlonská skořice a pepř. Srdce vůně naplňuje kadidlo, santalové a cedrové dřevo. Základ se nese ve znamení pižma, vanilky a především jantarové pryskyřice, jejíž stáří se odhaduje mezi 30 až 90 miliony let. Nejstarší a nejkvalitnější jantar se vyskytuje v okolí Baltského moře. Po zpracování je výsledkem lepkavá, medovitá hmota s hřejivým kouřovým odérem.

Jedna vůně Salvador na doma, druhá s sebou…

Toaletní voda Salvador se ukrývá v elegantním flakonu z kouřového skla, který zdobí z obou stran vyryté rty, připomínající smyslné polibky. Opojná a moderní pánská vůně je k dispozici v 30, 50 a 100ml balení, takže si můžete jednu větší pořídit domů a další menší k nošení v zavazadle nebo i po kapsách. Tak budete mít vůni Salvador k dispozici celodenně a zajistíte její účinné působení.

Hodnocení 3.4

(hodnoceno 5x)

  • 86 % zákazníků doporučuje
  • 3x recenze zákazníků

Recenze 3x


Ladislav G.

Vůně je bezesporu zajímavá, docela vydrží a cena je příznivá. Mě ale příliš nesedla.

  • Zajímavá vůně, kterou asi každý nedá. Cítím v tom, nevím proč, švestky. Vůně ale docela vydrží, cena je v pohodě.

příjemná vůně

  • kabelkové balení
star

výdrž je absolutní nula!


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: