Rochas Muse de Rochas Parfémované vody pro ženy

9x
Hodnocení 3.4
  • 80 %zákazníků doporučuje
  • 9hodnocení uživatelů

Recenze 9x


*****

banány, spíš zelené

  • vůně
  • nic
Pavla

Láska od prvního přivonění. První tóny jsou ve znamení banánů. Banány na všechny možné způsoby. Zralé, sladké, ale i ještě nejedle zelené. K tomu sladká vůně manga a pomerančů. Bergamot k mé potěše necítím. Když už by se mohlo zdát, že je té sladkosti trochu moc, přidává se s velkou razancí narcisová zeleň. Žádná květinová vůně, ale rozemnuté stonky narcisů - a hodně. Vůně nabývá zvláštní a velice originální, pro mě přitažlivý charakter. Nutí mě stále vůni sledovat a vdechovat plnými doušky. Na úplný závěr se rozvoní vanilka. Celkově je vůně velice milá, hebká, uklidňující. Nejradši bych se v ní koupala. :) Na mé pokožce je výdrž vynikající. Vůně je přítomná ještě po devíti hodinách od aplikace. Asi je pravda, že se spíš drží u těla, nevstupuje moc do prostoru, což ji ale nijak neškodí, spíš ještě přidává na tajemnosti a atraktivnosti. Nekřičí nahlas do okolí, haló, všimněte si, jsem tady. Přesto zanechává zřejmě znatelnou stopu, která mi už přinesla reakce se stylu "Bože, tady něco tak krásně voní...".

Tomáš

Na internetu jsem se dočetl, že by tento parfém měl být podobný Bruno Banani Pure woman, tak jsem to zkusil risknout koupit, protože nikde nelze sehnat vzorek nebo v nějaké parfumerce ozkoušet. Ovšem příště už žádné risky a určitě je lepší a jistější si vůni někde očichat. Mně se něják extra nelíbí, ale partnerka tvrdila, že není špatná, ale vážně mi nepříjde a nikomu, že je podobný zmíněnému Brunovi.

Anna

Od Rochas bych čekala víc. Ne, že by nebyla Muse hezká, to je, jemná, jako banány rozmixované s vanilkovým cukrem a troškou kakaa, sladší, příjemně ženská, něžná, ale výdrž nic moc. Drží se u těla, nedělá obláček, je jen decentní. S ní budete vonět příjemně tomu, kdo se dostane do vašeho intimního prostoru.

Věra

Tak jsem ji konečně vyzkoušela. Krásná vůně mošusu, banánu a to vše pěkně pocukrované, ale neulepeně sladké. Kdyby trošku lépe držela, hned bych si ji koupila. Ale za originální a moc pěkné složení dávám čtyři hvězdičky.


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: