Roberto Cavalli Florence Amber Parfémované vody pro ženy

1x
Předpokládané doručení
v pondělí - 27.01.
Předpokládané vyzvednutí
od zítřka - 24.01.

Skladem > 10 ks Nejprodávanější varianta
683
429

Popis produktu

Parfémovaná voda Roberto Cavalli Florence Amber je chypre květinová vůně inspirovaná krásou italské Florencie. Halí se do zlata, čímž vyjadřuje smyslnost a ryzí ženství. Zlatavých je i několik použitých surovin: med, mandarinka, kdoule a citron. Podporují optimistické ladění vůně a její fascinaci denním světlem. Vše korunuje nádherný flakonek připomínající tradiční italské sklářství. V luxusní vůni Florence Amber získáte opravdový klenot!

Medově-citrusové pokušení

Dámský parfém Florence Amber zprvu charakterizují svěží akordy citronu, cypřiše a mandarinky. Střední vrstvu definuje hebké kašmírové dřevo, kdoule a květinové noty gardénie. Svůdný základ naplňuje uvolňující pačuli a sladký, konejšivý med. Vzhledem k hřejivým složkám se vůně Florence Amber hodí spíše do chladnějšího počasí, které u nás panuje od podzimu do jara. Uplatní se při denních i večerních příležitostech, kdy se jí nebojte použít více.

Z recenze Florence Amber

Parfémovaná voda Roberto Cavalli Florence Amber vznikla roku 2019 jako následovnice vůně Florence (2017). Jedna z prvních recenzí o ní říká: „Krásná medová kompozice, která voní sladce a čistě. Med zůstává na mé pokožce patrný celé hodiny, díky vzdušné gardénii a šťavnatým ovocným plodům. Kašmírové dřevo dodává vůni moderní krémovou texturu. Pačuli tu nemá takovou sílu, je jen šepotem v pozadí…“ Zláká Florence Amber i vás a napíšete nám své hodnocení?

Hodnocení 4.0
  • 100 %zákazníků doporučuje
  • 1hodnocení uživatelů

Recenze 1x

  • Parfém je hodně podobný první verzi Florence. Jen tam přibyl med. Ostatní Cavalliho vůně jsou šťavnatější. Příště už si ji nekoupím.
Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: