Získejte slevu 25 % na značku Max Factor!

Roberto Capucci Nuance Toaletní vody pro muže

Skladem   |  (ID: )
17
Doručíme
K osobnímu odběru
Twisto payment

Nakupte teď, zaplaťte později. Jak na to?

Popis produktu

Toaletní voda Roberto Capucci Nuance je osvěžující letní směs aromatických citrusových plodů, květin a dřevitých akordů. Lze ji však nosit celoročně a vynikne především při denních příležitostech. Toaletní vody na květinové, citrusové a zelené bázi se skvěle hodí do kanceláří, protože asociují touhu po úspěchu a výkonnost. Jejich kořenité složky zase podporují sílu a stabilitu. Letní pohodu vyvolá také atraktivní modro-zelený flakon vůně.

Mužná vůně lotosu a yuzu

Svěží pánský parfém Roberto Capucci Nuance startuje výraznými výtažky z yuzu a bergamotu, okořeněnými kardamomem. V jeho srdci převládají silně vonící lotosové a bramboříkové květy. Zvolna přichází základová vrstva s nejvytrvalejšími ingrediencemi, jimiž jsou pižmo, vetiver a virginský cedr.

Pár slov o hlavních složkách

Toaletní voda Roberto Capucci Nuance obsahuje jako hlavní složky lotosové květy a citrusový plod yuzu. Lotos je exotická vodní rostlina, symbol čistoty a životní moudrosti, zejména pro buddhisty. Yuzu je ze všech citrusových plodů nejodolnější vůči zimě. Má velikost jako mandarinka, z níž patrně vznikl. Původně je z Koreje a Tibetu, i když dnes jsou nejznámější yuzu z Japonska. Tam se však tento plod zabydlel „teprve“ před 1000 lety. Japonci si užívají zejména mimořádně voňavé kůry yuzu, kterou vylepšují hotové polévky, saláty a dušená jídla. Dopřejte si lotos a yuzu z toaletní vody Roberto Capucci Nuance!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: