Robert Piguet Jeunesse Parfémované vody pro ženy

2x

Popis produktu

Vůně parfémované vody pro ženy Robert Piguet Jeunesse je charakterizovaná jako veselá a temperamentní. Jako vůně, která je stejně elegantní jako podmanivá. Vonná kompozice, v níž hraje hlavní roli sladká vůně maliny, byla na trh uvedena v roce 2012 a je zabalená do velice elegantního flakonku v černé barvě. Vůně je vytvořena pro optimistické ženy, jež si užívají každou minutu života plnými doušky.

Sladká vůně pro optimistickou ženu

Již s úvodem se seznámíte s intenzivním triem, které hraje ve vůni hlavní roli. S počátečními tóny pocítíte souhru černého rybízu, maliny a lahodné makronky. Srdce vůně patří elegantním květinovým notám, jež podpoří vaši ženskou stránku, a vůni šťavnatého granátového jablka. A smyslnost? Ani na tu se ve vonné kompozici nezapomíná. Vstupuje do vůně prostřednictvím pižma.

Dáváte přednost sladkým vůním, které mají schopnost vykouzlit vám úsměv na tváři? Podlehněte vábení vůně parfémované vody pro ženy Robert Piguet Jeunesse, jež se hodí na denní nošení a dokonale vynikne v teplých jarních a letních dnech.

Hodnocení 2.5
  • 50 %zákazníků doporučuje
  • 2hodnocení uživatelů

Recenze 2x


Sheila

Escada převlečená za Pigueta, zdánlivý luxus (flakon) pro náctileté a děti. Bonbónová ovocenka.

M.

Příliš svěží a poněkud tuctové. Konečně jde o kolekci určenou pro bázlivý asijský trh.


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: