Robert Piguet Bandit Parfémované vody pro ženy

10x

Popis produktu

Robert Piguet Bandit je odvážný parfém pro ženy. Parfém plný nečekaných vůní a intenzivních spojení obohatí Váš všední den.

Hodnocení 2.9
  • 70 %zákazníků doporučuje
  • 10hodnocení uživatelů

Recenze 10x


bz

Mám ráda vůně od pigueta,ale tato mi nesedí,přijde mi až hodně do pánské a chvílemi mi je až špatně,hodně ,hodně zvláštní.

varanita

Je to vůně, která chce odvahu, je zemitá, ale noblesní, kdo chce zapadnout do davu vůní, si ji určitě nesmí pořídit. Mám z ní zvláštní pocit, někdy jako hřbitovní kvítí, ale mám ji ráda.

Sylva

Noblesní vůně, velmi originální s proměnlivým vývojem. Vůně pro odvážné a dobrodruhy.Procházka hustým jedlovým lesem, najednou probleskuje bílá růže, pikantní bílý karafiát s bílou gardénií a nahořklou pomerančovo-grepovou vůní. O své se hlásí i aldehydy pro Pigueta typické, kůže a možná i petrolej či dřevo s kapkou petroleje z petrolejové lampy. I přes zvláštnost a neobvyklost je vůně zajímavá, svým způsobem přitažlivá, unisex, kdy na někoho působí pánsky ale pak zase jde cestou odvážné dámy a má intenzivní výdrž. Dala bych si říct aspoň s 50 ml flakónem.

Johanna

bandita celý v kůži oděný, to ano, ale zároveň poctivým jádrovým mýdlem čerstvě vymydlený až z něj jde pára a mezi dveřma ještě pitralonem štrejchnutým. Nebo snad přímo koželužna, kde se v louhu máčí kůže?

evina

Vůně velmi zvláštní, ale musíte mít na ni dobrý žaludek :-)


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: